News
W0jcik

Case jx95 wyciek oleju hydraulicznego

Polecane posty

W0jcik    2

Witam
Potrzebuję szybko pomocy w dojściu do przyczyny wycieku 
Olej cieknie w miejscu w którym wchodzi wodzik od pompki hamulcowej do mostu. te miejsce zakrywa podrywa która unosi sie podczas wciśnięcia pedały hamulca, wtedy olej dosłownie wylewa się spod tej pokrywy.
Czy ktoś miał podobny problem i co jest tego przyczyną.

(Na schemacie ten dekielek jest zaznaczony numerem 10)

post-76958-0-92459800-1469446889_thumb.png

post-76958-0-18549700-1469446976_thumb.jpg

post-76958-0-36702600-1469446871_thumb.jpg

Piotrek26    1

To częsta przypadłość w CASE / NH. Zużyły się te uszczelki w które wchodzą wodziki. Nic groźnego niby, ale olej będzie się sączył. Przed wymianą najlepiej wrzuć uszczelniacze (te tzw. kondomy) w zamrażalnik to łatwiej wejdą, bo wchodzą dosyć ciężko, a to je "zmniejszy na chwilę" a potem wrócą do swoich właściwości. Nie zapomnij posmarować silikonem na wszelki wypadek :)
Nie jestem pewny, ale chyba jest do tego niestety sporo rozbierania (chyba trzeba zdjąć koło, ale nie dam sobie niczego uciąć bo dokładnie nie pamiętam).

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mati2461
      Witam   dzisiaj zauważyłem jak na liściach mojej kapusty dziury i latające małe zielone owady przypominające małe pasikoniki..:( czy jest ktoś mi wstanie określić co to owad i czym go mogę zwalczyć? kapusta jest w tunelu foliowym i jest miesiąc po wysadzeniu... poniżej przedstawiam zdjęcie

• Przez marsel
      Witam mam case 4230 z 94r. Posiadam w nim zwykłą skrzynię biegow to znaczy 1-4 i druga dzwignia żółw-zając. Od jakiegos caszu nie moge przelaczyc z żółwia na zajaca na biegach wolnych wszystko dziala ciagnik jezdzi bez żadnych problemow. Biegi polowe moge wylaczyc i drozek ustawic w pozycji jałowej nie moge tylko wlaczyc tylko zajaca. Jaka jest przyczyna ?i co moglo sie zepsuc prosze o porady.
    • Przez kotek85
      Witam, 
      Prosił bym o wasze opinie, dziś przez transporcie obornika rozrzutnikiem 8 t przy prędkości ok 20 km/h i przy pokonywaniu zakrętów rzadziej na prostej cały kokpit wchodź w drżenie dość mocne jakby z prawej strony. Bez rozrzutnika nie zauważyłem tego drgania, ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Proszę o pomoc i z góry dziękuję

• Przez PiotrMF
      Witam. 
      Przerabiał ktoś może hamulce pneumatyczne w autosankach na pneumatyczno-hydrauliczne? Z tego co wiem są takie silowniki. Ale zastanawia mnie jak powinna wyglądać taka instalacja jakie zawory, przewody itp. 
    • Przez Darek1986
      witam . mam problem z case 5140 jak włącze hydraulike wywrotu na przyczepy to mi czasem rozłącza jazdę do przodu i do tyłu ja wyłączę to jest wszystko ok co morze być cy morze jest zapchany filtr oleju.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.