Guciooo

Przełączniki kubota

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kubota
Guciooo    1

Cześć wie ktoś gdzie znajdę lub kupię takie same przełączniki które znajdują się na panelu bocznym kuboty? np. M8070, Mg110x 

Jak by ktoś znalazł byłbym wdzięczny. 

nJzbger.jpg

wojtal24    283

agroma polsad Kutno sa głównym importerem i serwisem skracają je nawet tzn montuje kabiny koła zaczepy

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emattti
      co sadzicie o Kubota m5111? ma ktos z Was ten ciagnik? jesli tak to podajcie wady i zalety, spalanie
    • Przez Piotrek2510
      Witam mam problem z silnikiem Kubota v1505 gdy jest zimny to chodzi dobrze a gdy się rozgrzeje to wchodzi na wysokie obroty. Pompa wtryskowa wymieniona, przewody paliwowe sprawdzone, filtr paliwa zmieniony. Co może być tego przyczyną?
    • Przez czareczek85
      Użytkownicy Kubot ja do tej pory jeździłem na oryginalnych olejach najpierw od Repsola potem od Valvoline, teraz szukam zamiennika w rozsądnej cenie co polecicie?
    • Przez zawiedzony_Kubotą
      Kupiłem ciągnik KUBOTA M 115GHIII za 295 tysięcy.
      Po przejechaniu 37 mth ma już 5 wad!
      - zaraz po przywiezieniu był z tyłu malowany
      - na 2 dzień zaczął cieknąć olej z szybkozłącza
      - w trakcie jazdy pojawia się sygnał dźwiękowy przy desce rozdzielczej i serwis mówi, że nie ma pojęcie co to
      - w trakcie jazdy koła biją, tył ciągnika podskakuje, nawet przy ciśnieniu 0,9. Jadący czuje wszystko w siedzeniu. Ciągnik jest z PEŁNĄ AMORTYZACJĄ - MIĘKKA OŚ
      - popsuty zaczep automatyczny
      Co to ma być, że ciągnik za takie pieniądze przychodzi popsuty. Dopiero co go dostałem i już ma tyle wad. To się nie mieści w głowie. Ma ktoś podobnie lub słyszał o podobnych przypakach? Co z tych robiliście?
      Co do kół serwis utrzymuje, że tak powinno być, bo ciągnik ma duże koła...
    • Przez Krol295
      Witam kubota m7060 ciagle przepala bezpiecznik od radia zaloze nowy to pojezdze z 30min i bezpiecznik znowu przepalony. Zalozylem nawet wiekszy 15A ale i tak go przepalil. Przepala sie ten z ciagnika, a nie z radia. Co moze sie tam dziac ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.