ka-1990

case 5140 licznik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ka-1990    0

Witam . Mam taki oto problem .ciągnik case 5140 rok 1997(pojedyńczy zegar)-brak wskazań licznika,nie pokazuje ani prędkości ani obrotów silnika.Najpierw znikły obroty a potem prędkość km/h. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

czujnik w alternatorze do sprawdzenia lub sam licznik. analogowy czy wyświetlacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka-1990    0

licznik wyświetlacz i sprawdze ten czujnik w alternatorze bo dodam tylko ze niekiedy zapala się ładowanie


gdzie znajduje się ten czyjnik w środku alternatora czy gdzie kable od niego przechodzą na lewą strone


dodam jeszcze zmierzyłem napięcie mase z ciągnika i na alternatorze napięcia są takie;

na B+ jest 13,5 V kabel od rozrusznika,

na D+ 13,5 V

a na W 6,8 V


jaki napięcie powinno być na W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka-1990    0

Prędkość już pokazuje złe ustawienia w liczniku,

ALE NADAL ZŁE WSKAZANIA OBROTÓW.NA BIEGU JAŁOWYM 480 A POWINNO BYĆ WIĘCEJ

A NA 4 BIEGU PRZY PRĘDKOŚCI 21KM/H 1550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

z tyłu alternatora odkręcasz osłone i tam sa dwa kabelki od czujnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzan86    0

Witam :) panowie mam problem z licznikiem nie pokazuje predkosci ani obrotow silnika, nie mogę wczytać kalibracji. Obroty były ale zaczely wariować i zniknęły:(  Dodam że predkosci nie pokazywal juz u poprzedniego właściciela. Proszę o pomoc gdzie szukać i czego szukać? 

Link do filmu jak wygląda licznik i problem: 

 

Edytowano przez chrzan86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj