Skocz do zawartości
Szorti26

instrukcja obsługi claas dominator 86

Polecane posty

Szorti26    0

Witam wszystkich forumowiczów.

poszukuję instrukcji obsługi do dominatora 86 w języku polskim.

na internecie są dostępne po angielsku,francusku i niemiecku.

Niestety języka technicznego nie da się przetłumaczyć byle słownikiem.

Ktoś z chomika podaje linka do instrukcji ale trzeba wysyłać sms(a wiecie jak to z tym jest).

proszę o jakieś pomoce. 

waldac    11

do 86-tki nie ma wersji polskiej, nigdy claas nie wydał

widziałem na aukcjach po polsku do 88S i szukaj do 88S to prawie to samo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez Pajej
      Jak w temacie Fortschritt MDW 525 vs dominator 96 ceny podobne
    • Przez Fugeo
      Witam wszystkich

Ostatnio razem z ojcem zaczęliśmy rozglądać się za kombajnem zbożowym. Mowa oczywiście o używanym. Chcemy na niego przeznaczyć około 100-110 tys.
      Aktualnie posiadamy Claas'a Mercatora 70 z silnikiem Mercedesa i sprawuje się wręcz idealnie. Do koszenia (zboża, rzepak) rocznie ma 50 ha + usługi, więc powinno wyjść ok. 70 ha.

Czego oczekujemy od "nowego" nabytku, przede wszystkim:

napęd hydrostatyczny klimatyzacja w przypadku Claasa silnik Mercedesa stół do rzepaku sieczkarnia heder 4,50  
      Z racji, że posiadamy Claasa i nie mieliśmy z nim problemów rozglądamy się za tą samą marką. Dużo dostępnych części, stosunkowo tanie.

Przeglądając ogłoszenia trafiliśmy na kombajny marki John Deere 1177 / 1188 Hydro. Nie mieliśmy styczności z tą marką, ale z tego co wyczytałem to potrafią być awaryjne (pękające wały), trudno dostępne części (tylko na zamówienie), drogie części i ponoć lubią trochę spalić.

Plusem John Deera na pewno jest to, że posiada silnik umieszczony za zbiornikiem zboża, a seria 1188 posiada nawet rozrzutnik plew.

Co wy byście nam polecili w tym przedziale cenowym. Nie chcemy kupować czegoś bardzo starego dlatego mile widziane propozycje z rocznika 1990+, chcemy kupić coś czym będziemy mogli pracować kilka dobrych lat.

Pozdrawiam

• Przez kubak
      Witam, posiadam Fendta 924 Vario z 2000r, potrzebowałbym do niego instrukcje obsługi, katalogi czesci, katalogi napraw, kody błedów itp. Posiada ktoś takie rzeczy lub wie kto takie ma? Pozdrawiam!
    • Przez Robert695
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Posiadam dominatora 86 z klimatyzacja od 2 lat.
      Klimatyzacja nie działała od początku.
      W ubiegłym roku przed żniwami chciałem ją uruchomić i okazało się ze w sprężarce jest pęknięty jeden korbowód.
      Niestety nie mogłem znaleźć cześci i skręciłem i zostawiłem.
      czy ktoś ma części do sprężarki YORK (niestety nie wiem który to model 209 czy 210 bo nie ma tabliczki znamionowej ).
      Mam tez inne pytanie, czy posiada ktoś instrukcję obsługi do 86-tki??
      Jeśli ktoś ma 86-tkę z klima to proszę o tabliczkę znamionową sprężarki. 
      zamieszczam zdjęcie sprężarki nowej do porównania. 
      pozdrawiam