zetor6340

Jaki rozrzutnik obornika do ciagnika 90 km??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor6340    1

Panowie mam wlasnie take pytanko . Co proponujeci? preferuje model 2 osiowy mysle ze tak z 6 t byloby ok ? co uwazacie? Nie obraze sie jak ktos da jakis link pazdrawiam!! 8) ;D :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Narazie Mtz nowy ten z mostem kzyzowym juz i turbo. A w przyszlosci 1134 albo silver 95.A z 2 osiowych ale nie tandem? T088 ma 8 t jak sie nie myle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

8 ton to dużo. Zawsze na takiego jak zapakujesz do pełna to wejdzie więcej. Ja na swojego 3,5t to o 1 tone więcej potrafie napakować. Dużo zależy w jakich warunkach będziesz rozwalał ten obornik. Jeśli na ściernisko to luzik, pociągnie, ale np. na podorywke, to troche gorzej. Kiedyś jeździłem po podorywce jak trochę popadało- wtedy to mój 4514 miał niezłą robotę w polu z tym 3,5 tonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Na podorywke nigdy okazji nie mialem jezdzic zawsze sciernisko i podorywka. Fakt te 8 t to sporo ale mysle ze dalby rade choc z 6 byloby pewniej i w razie lekkiego bagienka tez bym przejechal obecnie mam taki 6t na 2 osiach i spokojnie chodzi z nim zetor a wczesniej c360 z nim pykala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Na podorywke nigdy okazji nie mialem jezdzic zawsze sciernisko i podorywka. Fakt te 8 t to sporo ale mysle ze dalby rade choc z 6 byloby pewniej i w razie lekkiego bagienka tez bym przejechal obecnie mam taki 6t na 2 osiach i spokojnie chodzi z nim zetor a wczesniej c360 z nim pykala.

 

No właśnie, lekkie bagienko :). Ja mam kilka takich zagłębień w polu co jak po podorywce popada to czasami przez kilka dni jest tam mokro i zawsze z rozrzutnikiem tam wpadam :-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Heh ja za to mam takie ruchome piaski na jednej gorce co jest rownoczesnie koncem pola gdzie c360 skrecac z rozrzutnikiem to pewna wtopa dlatego jak pamietam tam to zawsze na blokadzie i do konca prosto. heh teraz jak jest 4x4 to juz ten problem nie jest taki grozny.4x4 w zetorze 6340 oczywiscie zeby nie bylo ze mam w c360 ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Ja mam T088 i jest to bardzo dobra maszyna fakt faktem ze ma parenascie lat ale jeszcze bedzie dlugo sluzyc a jego konstrukcja oraz niezalezne osie spisuja sie bardzo dobrze w kazdych warunkach praktycznie wcale nie tonie ani w piaskach ani glinach gdzie jest mokro i moim zdaniem ciagnik o mocy 90 km da rade bo on tylko robi wrazenie ciezkiego a w praktyce wyglada to inaczej


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Sasiad ma t88 i jezdzi nim mtz-em... jest ok ale... 10 km wiecej by nie zaszkodzilo i to czuc...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer    0

U sąsiada 12t zapimamy do 1014 ale to jest za mały ciągnik do tego rozrzytnika ale daje rade zależy też jaki jest obornik bo jak gesty i mokry to potrawi go mocna przydusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Jak uzywany to tylko Fortschritt. Jezeli chcialbys nowy to moze cos z Brzegu. Podobno rowno roztrzasaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

zasiad ma 8t z warfamy (wchodzi na max okolo12t) i silver95 pyka z nim swietnie. wczesniej chodzil z nim 1634 i mu przekladnie rozwalil wiec ciagnik do 8t rozutnika to minimum te 80km i 4x4


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil462    0

ja bym ci proponował rozrzutnik na tandemie poniewarz dobrze dociąża ciągnik a szczegulnie niemieckie rozrzutki.ja moim 3512 z 3.5t na podwujnej osi utonołem jak było mięko a wziołem od kumpla mengela to szedł jak burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

T 088 to dobry rozrzutnik tylko ze 100 km mu potrzeba jak się go trochę przeładuje tak do 10 t to 80km to trochę mało .

Znajomy jesienią po górkach i glinie śmigał 914 z T088 dusiło go a przodek w powietrzu nieraz był.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

zwojego T-088 ciagałem U 912 a nawet zetorem 5340, a teraz ciagam forterra 11441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

my ciągamy zetorem 7211 6ton a naładuje sie zazwyczaj z 7 ton ;] i nie ma problemu zetorek ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1

ja mam case 110km to podczepiam do niego rozrzutnik z 4 wałkami pionowymi

mieści 12t

proponuje coś wybrać z pionowymi wałkami


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja już widziałem Fendt'a Farmera 309 Ci z Tytanem 12 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Polecił bym tandema. Bez problemu da sobie rade, ale ceny są fajnie duże-wiem bo sam chciałem kupić


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Myślę że tak da sobie rade z tym że nie poszalejesz z posuwem taśmy mój współpracuje z td80d i na pełnym posuwie dusi ciągnik przy średnim jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj