Skocz do zawartości
Valtra123

Awarie i problemy żniwiarek 2016

Polecane posty

Valtra123    32

Już ktoś miał problemy z kombajnem ? Ja jeszcze nie zacząłem żniw ale mam nadzieję że nic poważnego się nie będzie dziać. Oczywiście zapraszam serdecznie do dyskusji

Edytowano przez Valtra123

lukaslukas    65

a co cię obchodzi czy ktoś miał awarie.. pośmiać się chcesz czy o co ci chodzi? a może temat założony z nudów ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cezar1111
      jakie znacie awarie ciągników same
    • Przez Bartek72511
      Witam. Ceny usług idą w góre i planujemy na nasze 12 ha kupic jakiegos bizonka na przyszły rok. Najche tniej bysmy kupili jakiegos za 20 tysiecy i wsadzic w niego z 10 żeby wiedzieć czym się jeździ. Uważacie że to dobry pomysł? Jakiego Bizona najbardziej polecacie w takiej cenie?
    • Przez krzycho88
      Witam.
      Przymierzam się do kupna takiego valmecika, ma on uszkodzony wałek wom gdy próbowałem włączyc to straszne zgrzyty było słychać i jeden z wałków (chyba ten 1000obr.) blokował się. Warto pchać się w taki ciągnik ?
      To że wyje podczas jazdy to normalne w nich ?
      Mieliście jakieś awarie w nich ?
      Jak wygląda sprawa mtg w silnikach SISU ? chodzi mi o żywotność 
      Wiem że mało kto posiada takie ciągniki ale prosiłbym o jakąs pomoc.
      Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez Valtra123
      Już ktoś z was miał problemy z kombajnami ? Ja jeszcze nie ponieważ czekam na Sierpień . Ale jak próbowałem go przepalić na podwórku to włączyłem wszystko i nagle zaczęły się paski jarać w moim Bizonie Z-056 , i co się okazało dostał się kamień do bębna bo jakiś idiota nie wyciągną go w zeszłe żniwa jak go czyściliśmy .
    • Przez AleksandraBednarczyk
      Podajcie ustawienia do droningborga D 3000 lub MF 21H, jak ustawic do pszenzyta, żyta ( ilosc wiatru, jak rozlozyc sita)? jak wlaczyc trymer, jak on dziala?