Skocz do zawartości
Rebel21

Weidemann 6025-Wycieki-POMOCY

Polecane posty

Rebel21    22

Witam Serdecznie potrzebuje pomocy gdyż w ładowarce są przecieki oleju z silnika Odmą i tak jakby z za pompy paliwa, mam założony nie oryginalny filter oleju i paliwa ale już tak kilka razy zmieniałem jeden mechanik mówił że to może być przyczyna że musi być oryginał ale jakoś nie chce mi się wierzyć delikatnie przydymia przy gazowaniu czo to może być turbina??? i jeżeli ktoś z Was ma taką ładowarkę Proszę o NR wszystkich filtrów jakie macie łącznie z filtrami powietrza gdyż nie mogę ich dostać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik147852
      Witam!

Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak
    • Przez slaw2908
      Witam!
      Kupie ciagnik, kombajn, ładowarke teleskopową po spaleniu, mogą być spalone częsciowo lub doszczętnie. Jeśli posiada ktoś coś i chce sie tego pozbyć proszę o kontakt: 725 499 388 lub pisać na wiadomość prywatną.
    • Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html
    • Przez CignikiPL
      Chciałbym kupić   Ładowarka kołowa APS-SG08 lubinny podej tej ładowarki  jakie są wasze opinie ?
      Posiada ją ktoś z was?
      ładowarka głównie
      do obornika od 40-60sztuk bydła
      do przywożenia słomy kiszonek
      troche do big bagów
      itp
      Link do ładowarki
      http://allegro.pl/ladowarka-kolowa-aps-sg08-ce-nowa-rocznik-2014-i5121880210.html
    • Przez Motylek22
      Witam. Jestem od niedawna posiadaczem ładowarki manitou. Problem jest taki że jest przełączona na tryb obydwu osi skrętnych a tylne kola zachodzą jak w trybie ,,psi chód". Przednie koła są ustawione normalnie. Ktoś coś wie?