TomekMaliczewski

new holland t4 55 powerstar, steyr 4055 kompakt s, case farmal 55c

Polecane posty

Pegaz3512    10

w tych ciągnikach jest tylko 4 biegowa skrzynia z ekstra długimi pzełorzeniami np na 4 biegu przy 1500 obr/min jedzie 25km/h a przy 2500 40km/h przez co w transporcie jest słaby. w Case za pierwszy przegląd zapłaciłem 1450zł. w wersji bez rewersu hydraulicznego. zwykle nh będzie najtańszy bo taka jest polityka Fiata. ja zapłaciłem105 tyś netto za farmall 65c . Olej i filtr do ciągnika kosztują 340zł filtry paliwa 300zł w oryginale. zamiennik filtra oleju 60zł org 100-140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a cena tego case coś negocjowałeś. U dilera można coś, u negocjować cenę.


a o ile będzie tak około tańszy new holland od case, steyr.

Ja się zastanawiam nad new hollandem tylko nie wiem jaka cena bo myśle nad belarusem 422s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegaz3512    10

W sumie to katalogowo on kosztował 120tyś netto brałem go w czerwcu a w grudniu była przecena że zapłaciłbym jeszcze 5- 10 tyś mniej. W grudniu listopadzie są przeceny w Case. Niby miał być w jakimś pakiecie bardzo tanio ale jeszcze taniej był w grudniu. Za df agroplusa chcieli 110 ale na 3 cylindrach tylko 75km.
ja bym się zainteresował na twoim miejscu Kubotą M6060 w tych Case jest mega tródny dostęp do podzespołów silnika np filtr oleju Masakra. U mnie serwis Case jest blisko a do kuboty mam daleko teraz zastanawiałem się nad Kubotą. Powiem ci szczerze te ciągniki nie są warte tych pieniędzy jakość jest mierna choć wygodne to są. silnik z dpf przytkany i spalanie spore.
case będzie tak pośrodku nh z 5 tyś mniej steyr 5 tyś więcej między nh a steyr z 10 tyś różnicy w przypadku tego modelu zupełnie nie opłaca się dopłacać zupełnie jakość made in Turcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegaz3512    10

w mojej okolicy sprzedają TYM koreańskie ciągniki z silnikiem Perkins trochę ciasna kabina ale ogólnie ok. Pronar ma w ofercie ciągniki Koti a z oryginalnych Marek to claas i df mają mniejsze modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj