Skocz do zawartości
hardkor113

Ceny nasion rzepaku 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
Aroo22    6

Ktoś miał DK Exquisite? Poleca ktoś? Planuje posiać w tym roku tą odmianę i potrzebuje opini o tej odmianie. Cena 800 zł za jednostke

Edytowano przez Aroo22

javorskyp    2

Ja siałem zawsze Adrianę, plonowała ok 4t/ha, rekordami 4,5t/ha. W tym roku miałem u siebie Visby, słabo przezimował, generalnie była słaba jesień i zima bez śniegu więc większość odmian padła a kolega miał właśnie któryś rok DK Exquisite. Plonował mu różnie, bo od 3.1 do 5.2t/ha zależy na jakim polu. A średnia wyszła ponad 4. Lubelskie

BIGAGRO    11

Rzepak ozimy Marcelo (j.s. na 3 ha) w promocyjnej cenie: 267,75 zł z VAT
Wysyłka gratis od 4 j.s. na cały kraj!
Wysyłka 1-2 j.s. 19 zł na cały kraj!

14054729_1125368424165573_243797020_n-1.

Promocja do wyczerpania zapasów!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

azzadek    1

Mam pytanie odnośnie siewu rzepaku. J.s. jest na 3ha, a jeżeli ja chce posiać tylko 1,5 ha to jak mam to zrobić? Jest możliwość kupna nasion na 1,5ha czy muszę na te 3ha?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez kornas
      Witam. Czy ktoś z forumowiczów prubował pryskać rzepak ozimy navigatorem wiosną w celu zwalczenia maku polnego? Wiem że nie ma rejestracji na stosowanie wiosną, ale bardziej chodzi mi o to czy może on uszkodzić rzepak nawet przy zmniejszeniu dawki?? No chyba że znacie coś innego co zwalczy mak?? pozdrawiam
    • Przez TopAgroPlus
      Witam mam pytanie odnośnie nawozów pod rzepak ?Jakie dawkowanie soli potasowej i fosforanu amonu?