Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luke16

9540 vs 103.54 vs CERES 95 vs case 5120 vs NH 7740 czy coś innego???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tak jak w temacie... co polecacie do jakiś 55 tyś zł... Głównie do prasy rolującej jd 550 ale również do pługa 4 skibowego, ubijania kiszonki, owijarki do balotów.... Co by było najlepsze z wyżej wymienionych??? Lub macie jakieś inne propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

Gdybym to ja stal przed takim dylematem to szukalbym czegos z pary 103.54-CERES 95 Sam mam renault cergos 330 i jakos dzieki temu przekonalem sie do tej marki. Poza tym kolega mojego ojczolka ma ceres 95 z 98r i tez nie slyszalem zeby narzekal. Ogolnie w kregu moich znajomych opinia o renowkach jest niezla ... a o silnikach mwm (bo to on chyba jest w 103.54 jesli sie myle to mnie poprawcie) jest nawet bardziej niz niezla w ceresie jest chyba silnik jd - 4039 TRT wiec tez fajnie . No i jeszcze taki maly bajer ... gdy sam szukalem ciagnika i jezdzilem po ogloszeniach to zauwazylem ze wiekszosc renaultow ktore ogladalem miala lepsze wyposarzenie od ciagnikow innych marek w tej samej cenie. A i przypomnialo mi sie jeszcze jedno w ceresie bodajze jest sprzeglo od wom-u przy kierownicy taki przydatny szczegol przy pracy z prasa i innym maszynami na wom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tylko ciekaw jestem jak z częściami... głównie tych zewnętrznych czyli lampy, klamki itp... bo szczerze do silnika nie ma kłopotu... No case też jest miły z wyglądu.... szukałem coś z jd ale same jeszcze niedźwiadki za tą kase są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

Ja w swojej zmienialem tylko jedna tylnia lampe i koszt to 28 zl oczywiscie nie kupilem oryginalnej tylko identyczna lampe nawet juz nie pamietam od czego ... ostatnio widzialem dwa jd 3300 ktore sa identyczne z ceresem 95 wiec mysle ze przynajmniej z czesciami do ceresa duzego problemu ne bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

Polecam zetora 9540 jest wygodny szybki i niezawodny ja 8540 tylko podrasowanym na 100km ciągam pługi 5 akpila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj