Skocz do zawartości
News
luk526

Fendt 612LSA Turbomatik - czujnik obrotów wałka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
luk526    0

Witam serdecznie wszystkich.

Posiadam ciągnik Fendt 612LSA z 91 roku, przelatane 12k.

Nie potrafię się doszukać czujnika obrotów wałka, w nowszych modelach jak 500 te czujniki umieszczone są z tyłu nad wyjściem wałka, tutaj tego nie ma więc musi być w innym miejscu, chyba ze gdzieś za silnikiem ? Nie wpatrywałem się jeszcze jakoś szczególnie, okiem tylko rzuciłem i stwierdziłem, że może ktoś z was będzie wiedział w jakim miejscu jest umieszczony takowy czujnik :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arturos21
      witam panowie wiecie moze jakie powinno być cisnienie w końcówkach paliwa w fendzie 611 z 91 roku bo chcce sprawdzic czy sa wszystkie dobre znajomy ma takie cos do sprawdzania ale nie wiem ile atmosfer musi byc bardzo prosze o pomoc
    • Przez andrzejoo7
      Jak w temacie pod ciągnikiem jest dziurka oczywiście fabryczna leje się ciurkiem.miał ktoś taki przypadek
    • Przez ImGrzechu
      Witam, kto powie za co odpowiadają wszystkie pokrętła w panelu EHR? Jak podnosić i opuszczać maszyne? Dlaczego powolu podnosi? Dziękuje za informacje
    • Przez GAANAA
      czy ktoś ma, bądż wie, gdzie kupić można używane przewody wtryskowe do silnika Typu MWM
    • Przez adamo12389
      Witam.
      Mam problem z opadaniem podnośnika w Fendt 611 a mianowicie gdy uniosę pług lub agregat z siewnikiem co jest dośc ciężkie zaczyna opadać podnośnik i lekko opadnie i znów podnosi i tak w koło. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? co należało by wymienić ? Czy przyczyna może być w rozdzielaczu podnośnika ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.