Skocz do zawartości
311Fendt311

Stalteh u 30 czy Grano system shark 3m ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Grano
311Fendt311    0

Witam po żniwach chciałbym nabyć któryś z tych sprzętów i mam problem którą firmę wybrać i czy mój ciągnik da rade ? Będzie ciągana fendtem 311 i przewidywane wyposażenie to wał packera 500mm talerze , rozważam nad 560 oraz ekrany boczne ? Z góry dziękuje .

michu20    81

ja zamówiłem ostatnio staltech uhex 4 metry wydawał mi się bardziej solidny od reszty i dają trzy lata gwarancji na ramę i elementy konstrukcyjne

Wiadomość z agroFakt.pl

Konrad_Duda    2

Witam,

Wybraliśmy Staltech U30 choć na targach bardziej podobało mi się wykonanie Grano pod względem konstrukcyjnym, wagowym i jakości.

Wygrała cena i kolor choć jakość też dobra :)

W grano: większa masa, system regulacji zazębienia talerzytylko chyba nie w tym modelu, projekt ramy.

Staltech: lżejsza od grano, dostaliśmy dodatkowy rząd zgrzebeł sprężystych

Ps. Wiecie może dlaczego nagrzewają się piasty talerzy- po 3 hektarach były naprawdę gorące(prędkość 12 km/h)

Edytowano przez Konrad_Duda

Tomek90    191

Mniejsza waga to nie zaleta tylko wada, przekonasz się w suche lata. 

Co do Staltech, Grano i do tego Agro Masz to wszystka ta sama stał, bo rodzina/kuzyni produkuje. 

311Fendt311    0

Witam,

Wybraliśmy Staltech U30 choć na targach bardziej podobało mi się wykonanie Grano pod względem konstrukcyjnym, wagowym i jakości.

Wygrała cena i kolor choć jakość też dobra :)

W grano: większa masa, system regulacji zazębienia talerzytylko chyba nie w tym modelu, projekt ramy.

Staltech: lżejsza od grano, dostaliśmy dodatkowy rząd zgrzebeł sprężystych

Ps. Wiecie może dlaczego nagrzewają się piasty talerzy- po 3 hektarach były naprawdę gorące(prędkość 12 km/h)

zakupiłem staltech też u 30 z wałem packera talerze 560 waży 1600 kg a grano takie same 1450

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się