John23

Owijarka Warfama Z 519 nie dziala sterowanie elektronika.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
John23    6

Witam tak jak w temacie mam problem ze sterowaniem a raczej jej brakiem otóż wybieram jakąś funkcje na pilocie no i nic na każdej funkcji to samo może ktoś ma do czynienie z taka owijarka albo tez miał takie problemy. Proszę o porady co mam zrobić.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Naprawić. Ale najpierw opisać ci się dokładnie dzieje i co już zostało sprawdzone. 

John23    6

Pompa olejowa dziala na 100% prad dochodzi do elektrozaworow kiedy wlanczam jakas funkcje to nic. Tak zastanawialem sie czy moze to za male napiecie juz sam nie wiem.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziecko, zacznij pisać po polsku, bo inaczej nic z tego nie będzie. Jak może nie działać, skoro napięcie na cewkach jest?

John23    6

Dziecko to moze ty jestes. A pojecia to ty raczej nie masz wiec sie nie wypowiadaj. Za taka pomoc to ja dziekuje tylko krytykujesz sam to zrobie i laski bez.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale chociaż wiem jak używać polskich znaków. Życzę powodzenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karola443
      Mam problem z komputerem wyskakuje błąd E402 z sygnałem dźwiękowym. Co on oznacza i jak można to usunąć? Proszę o pomoc🙂
    • Przez yacenty
      kupiłem używany opryskiwacz hardi. jest on na sterowniku lh agro 4000. pierwszy problem jaki z nim mam to brak wskazania prędkości jazdy. do tej pory miałem bravo 180 i tam czujnik prędkości czytał łby szpilek w kole. na każdej szpilce czujnik mrugal na czerwono. tutaj jest podobny wielkością czujnik prędkości i do tego 4 magnesy ze srubkami. zacząłem od wymiany czujnika na ten od lh i czytanie lbow szpilek. nie wskazywał prędkości. na łeb szpilki założyłem magnes i dalej nie czyta. próbowałem zdjąć czujnik i pomachac magnesem co klika sekund. dalej nie pokazuje prędkości. czyżby miało znaczenie w którą stronę jest ustawiony ten magnes? są one oznaczone s i n. jakieś doświadczenia? pomysły?
    • Przez pwduda
      Witam,
      podczas pracy rozrzutnikiem brochard dragon 2001 wypięła sie zawleczka zabezpieczająca i odczepił mi się rozrzutnik wyrywając kable ze sterownika. Wszystkie kable są czarne ale widoczne są na nich numery.
      I teraz pytanie do użytkowników - czy ktoś miał juz podobny problem i moze mi pomóc? Może ktoś ma schemat takowego sterownika? Lub ktoś może mi pomóc?
      W załączniku zdjęcie sterownika

• Przez polak97
      Witam. 
      Poszukuje wyświetlacz do komputera opryskiwacza Bravo 180S ponieważ odklejł się uchwyt i komputer upadł i połowa wyświetlacza pękła i nie działa. Potrzebuję namiary na jakiegoś magika lub kogoś kto ma taki wyświetlacz na sprzedaż. Cenna nowego jedynego jakiego znalazłem to 2000 zł a nowy komputer 3000.
      Pozdrawiam 
    • Przez corrado
      Witam koledzy wie ktoś może gdzie naprawiają ogólnie rzecz biorąc sterowniki do maszyn, a szczegółowo pilot/sterownik owijarki w Claas rollant 255 Uniwrap? Ewentualnie  gdzie oprócz Claas-a można taki sterownik dostać? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.