Skocz do zawartości
-MF-Grzesiek

Mf 30xx schemat elektryki

Polecane posty

Witam wszystkich czy ma ktoś schemat elektryki do mf 3060 lub jakiegoś z seri 30xx proszę bardzo o udostępnienie mi go lub wysłanie na maila grzesiek3238@o2.pl. Potrzebny mi jest on ponieważ nie mam biegów i myślę że to przez elektrykę.

Ten obok biegów z prawej strony? A i od czego jest ta śruba zaznaczona na czerwono ponieważ kiedyś olej mi z niej ciekł i wykręciłem ją a po odpaleniu ciągnika wypadł taki bolec gdy go włożyłem przestały mi chodzić wolne biegi na lewarku AB co może być przyczyną tego?
Zdjęcia
Zdjęcia

post-192158-0-74188700-1468748134_thumb.jpg

post-192158-0-54450000-1468748165_thumb.jpg

post-192158-0-06722900-1468748389_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

damianXXL    17

To jest jakiś wybierak, nie pamiętam jak u mnie jest (nie mam a/b) czy w ogóle jest. Dekiel ten boczny już demontowałem. Nic nie urwane tam masz albo wytarte zbyt mocno?

lukbold    449

chłopie nie tykaj się tego tylko wezwij mechanika. Rozwaliłeś siłownik zmiany zakresów AB. Ta nakrętka, którą ot tak sobie wykreciłes była precyzyjnie wyregulowana (powinna). Jeśli nie rozwaliłeś kamieni na przesuwce przez swoją głupotę to wkręcaj to z powrotem ale jak to wyregulujesz to bladego pojęcia nie mam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez macko25
      Witam,czy ktoś posiada w ciągniku MF 5609 lub seria 56xx w kabinie złącze ISO 11786 ??????
    • Przez Cytus
      Witam Posiada ktos instrukcje napraw do MF 135?
    • Przez piterwx2
      Witam. Czy ciągniki Massey Ferguson 590 /592/ 595 posiadają dwie prędkości wałka czyli 540/1000 obr.? 
      Jeżeli posiadają, to jak je włączyć? Pozdrawiam.
    • Przez Adrian16JP
      Niedawno kupiłem MF 590 i nie moge wyłączyć wałka,cały czas chodzi gdzie sie go wyłącza?
    • Przez jerzy12
      Witam..   Mam problem w ciągniku MF5425 z światłami drogowymi. Światła mijania są. Drogowe przy podciągnięciu manetki od zmiany świateł świecą. Do bezpiecznika świateł drogowych prąd nie dochodzi. Jak by ktoś podpowiedziałby  gdzie może szukać to było by super.  Pozdrawiam ...