Polecane posty

Kilka dni temu zakupiłem nową owijarkę do bel (dla ciekawskich, firmy Marco-Polo). Oczywiście w komplecie znalazł się licznik "Marco-Polo". Na sprawdzenie maszyny, spróbowałem zrobić kilka obrotów bez beli. Zauważyłem jednak, że LICZNIK nie liczy obrotów stołu. Co może być tego przyczyną? Ustawiłem go przykładowo na 16 obrotów, no i ogólnie go Włączyłem, a on cały czas pokazuje 0. Za małe obroty traktora, a może ten magnes co się prawie styka z śrubą NIE ŁAPIE SYGNAŁU ELEKTRYCZNEGO od stołu?

 

Czekam na odpowiedź,

P O Z D R A W I A M ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprawdź połączenia przewodów, bo niedawno też był podobny problem u innego użytkownika w innej owijarce. Z resztą co tu sprawdzać, jest na gwarancji, więc dzwoń i niech wymieniają jak czujnik dobrze ustawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

myślenie nie boli. przyłóż magnes do czujnika i sprawdź czy liczy. Zewrzyj styki we wtyczce licznika i sprawdź czy liczy... przeanalizuj co Ci wyszło i masz zagadke rozwiązaną 

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Domek96
      Cześć mam problem z licznikiem kupiłem nowy zamiennik do renaulta 75.14 ale nie wiem jak go podłączyć wysyłam zdjęcia Na starym liczniku była kostka.


    • Przez Wojtekrumun
      Cześć!mam problem z licznikiem,nie działa ale jak walne w konsole to wskazówka wariuje wchodzi na duże obroty bez dodania gazu.pozdrawiam
       
    • Przez Mariusz123456
      Kupię 150-200 balotów kiszonki z qq. Najlepiej pomorskie bo dalej nie opłaca się. Termin to najlepiej od razu po zbiorach 2019 jak będą balotowane. Odbiór osobisty.
    • Przez roman099
      Witam potrzebuje pomocy w szczególności od znawców tematu zaczełem remont owijarki metal fach z560 a dokładnie wymiane łożysk stołu i chodzi o to że tam są takie do tych dwóch łożysk tak zwane osłona obsady łożyska z plastiku. Stare wyjełem włożyłem dwie nowy łożyska wchodzą wszystkie a dwóch tych plastików nie idzie włożyć bo nie mieszczą się pod stołem jest teraz za mało miejsca można powiedzieć żę opiera się prawie na samych łożyskach. co zrobić jest na to jakiś sposób??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj