Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Krystian19
      Witam. Poszukuje kosiarki do trawy bębnowej lub dyskowej polskiej o szerokości minimum 185cm.
    • Przez MariuszKlim
      Cześć, stara kosiarka bębnowa Polska co roku jest do generalnej naprawy, 200zł co najmniej muszę wydać.
      może polecicie coś z lepszych i większych do wagi około 500kg. jeszcze w kosiarce musi być szybka wymiana noży, nie na klucze przykręcane jak słyszałem że niektóre takie są. co roku koszenia około 40 ha. nierówne łąki.
      Nową widziałem z Talex ale opinie są różne (że nie wytrzymała) do 12tys brutto tyle mogę wydać na nową. A jak używka jakaś dobra markowa to do 6tys zł
      Co polecacie do 50KM  na długie lata? jak co będzie kosić

• Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html

piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez maureliusz
      Witam!
      Posiadam C330
      Do skoczenia raz/dwa razy w roku ok. 1,5 hektara
      Obecnie mam kosiarkę rotacyjną, ale wkurza mnie, że zostawia pokosy, co leżą i leża...
      Zastanawiam się nad zakupem kosiarki bijakowe. I tu nasuwają się pytania:
      -Czy C330 da radę?
      - jaką? 120cm czy może coś szerszego troszkę?
      -czy będę musiał kosić... na dwójce czy da radę na 3-4 biegu?
      - jaki model / tani polecacie do takiego koszenia od święta?
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez kubus
      Hej . Chciał bym od was się dowiedzieć które kosiarki są lepsze czy Vicon na 3 noże na dysku trójkątnym czy Taarup na 2 noże na dysku okrągłym. Która z kosiarek ma mniejsze zapotrzebowanie mocy no i która według waszego zdania była by lepsza??

chyba nikt z nimi nie miał doczynienia

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.