Skocz do zawartości
fart23

Dziennikarka pobita przez rolnika

Polecane posty

bobienko    167

chlewnia we wsi = śmierdzące wszystko,jak są upały to w chałupie własnej można zdechnąć ze smrodu

BENNY82    35

no tak że śmierdzi to fakt u nas we wsi są 2 i capi że hej ale to jest wies i tu jest miejsce na takie rzeczy ale skala przemysłowa na spokojnej wsi?????????????? bambr chce życia ponad stan i jeszcze tak się zachowuje? fakt jest taki że kobiet się nie bije nawet tych złych i brzydkich. a reszta mogła być tak jak mówicie - pokazali co im pasowało.

Wiadomość z agroFakt.pl

witejus    152

przepisy to uj moje ma być na wieszku  

może najpierw naucz się poprawnie pisać a póżniej filozofuj na forum

Kamil1996    17

Dla mnie jest chore że na swojej ziemi nie można robić tego co mi się podoba bo jeżeli za siedzenie na tyłku by mi płacili pensje jakiegoś dyrektora to bym nic nie robił a tutaj każdy chce żyć. Ludzie niby od lat na wsi mieszkają a się tacy wrażliwi jacyś zrobili ja nie wiem czy zmysł węchu się wyostrzył czy raczej żal pupę ściska że ktoś może się kiedyś dorobić pod ich oknem.

marko-kolo    307

jak by ktoś pod oknem stawiał Ci chlewnie na kilka tys sztuk to na pewno Twój zmysł węchu byłby zadowolony 

więc tak jak napisałeś każdy chce żyć a nie wąchać cudze g....

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

tespis17    21

Dla mnie dla tego rolnika największą kara byłoby zabranie kilka hektarów ziemi- szybko nauczyłby się kultury.

Ogólnie strasznie ubrany, wygląda jak niechluj, nie umie się wysławiać, jednym słowem WSTYD że są tacy rolnicy.

Jeśli chodzi o prawo(przepisy) stawiania chlewni. Moim zdaniem przepisy wymyślają ludzie którzy nie biorą odpowiedzialności  za nie.

Resztę to już napisał  kolega @marko-kolo

@Kamil1996

Nic innego tylko zostać dyrektorem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez bart07
      Witam,
      Mam kilka pytań dotyczących adaptacji pomieszczenia na chlewnię.
      Budynek, w którym znajduje się pomieszczenie składa się z parteru i "1 piętra"
      Na dole jest garaż i pomieszczenie - graciarnia, które chciałbym przerobić na chlewnię.
      Na górze natomiast jest spichlerz. Trzymamy tam zboże.
      I tutaj pojawia się pytanie. Czy robiąc na dole chlewnie ciepło i opary od zwierząt i obornika nie będzie przechodziło przez strop co doprowadzi do zawilgocenia zboża, co jest równoznaczne z jego popsuciem?
      Oczywiście  byłyby wykute w ścianie "lufta" do wentylacji, ale obawiam się, że może to nie wystarczyć. W aktualnej oborze przy ostatnich mrozach ściany miałem mokre.
      Macie może jakieś sposoby, aby zabezpieczyć strop od strony chlewni aby nić przez niego nie przenikało? Może są jakieś środki, tynki, które zatrzymają wilgoć.
      Planowana obsada tego pomieszczenia to około 40 tuczników.
      Może ktoś z Was miał podobny problem i podzieli się spostrzeżeniami.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie.
      Pozdrawiam

• Przez rolnin
      Witam,
      Jako, że kończę gimnazjum trzeba zadecydować co dalej? czego chcę ? i jak chcę?
      Jestem osobą spokojną, dobrze pracuje w grupie jak i samodzielnie. Interesuje się rolnictwem (dlatego trafiłem na agrofoto ;-) ) 
      Od pewnego czasu zaczołem myśleć ( a w sumie to musiałem)gdzie iść aby uczyć się o tym co lubię. 
      Moje pytanie do was to
      *jakie technikum wybrać( myślałem nad agrobiznesem ale czy są inne kierunki związane z rolnictwem?)
      *jak wygląda nauka w takim technikum jakie trzeba mieć predyspozycje? np. agrobiznes czy inne
      *jak wy oceniacie i czy uczyliście się w takim technikum?
      *co można robic po takim ?tehnikum (agrobiznesu lub innym)

Pisze nowy temat, ponieważ nie znalazłem takiego, w internecie wszystko jest opisane tak samo a na stronach szkół wszystko jest przedstwaione kolorowo.

Jeżeli masz hejtować ten temat i narzekać że jest w internecie milion takich tematów, to lepiej poświęć swój czas na bardziej pozyteczne zadanie,

Liczę na odpowiedzi