fart23

Dziennikarka pobita przez rolnika

Polecane posty

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Chcesz komentarz do dostępnych materiałów, czy czekasz na wypowiedź jednego z mieszkańców tamtej wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Powinni go wsadzić, na kobietę się ręki nie podnosi, a tym bardziej że działała dla dobra większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

wredne babsko jak i wszystkie te reportery zabraniają chłopu robić na swoim

Ten liść to pobicie??Szpital.....Niech puszczą w tv co się dzieje na wiejskich zabawach-i nikt po tym do szpitala nie jedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Przecież widać że chciał przywalić operatorowi a ona weszła na linię strzału.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To nic innego  szukanie  rozgłosu i  sensacji na  siłę - przez  stacje  TV .

Żadnych  drastycznych  scen  tam nie  było , a  za  bezzasadne  wezwanie  karetki powinni  doj%%ać tej  stacji 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Co jak co, ale z łapami na ludzi? Rozumiem, że gość mógł być wkurzony tym, że nasłali na niego telewizję, ale można był normalnie się wypowiedzieć przed kamerą. To co by było, gdyby np. kurier przez pomyłkę wszedł do tego gościa na podwórko? Nadział by kuriera na widły?

Trzeba też przyznać, że reporterka mocno oberwała. Z karetką przesadzili, ale to tak jak ze stłuczką. Wzywa się służby dla pewności. To, że karetka przyjechała to nic dziwnego. A to, że nie zawsze wysyłają karetki, kiedy to potrzebne, to znów inna historia.

Ogólnie nie dziwię się, że ten rolnik ma tak serdecznych sąsiadów. Na pewno facet jest wzorem dobrego sąsiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Gość ma pomysł na swoje życie ale kilka osób chce mu przeszkodzić w tym i nie dopuścić do budowy chlewni. Ale jak przyjdzie co do czego to pierwsi później poleca do sklepu po mięso na kotlety schabowe i jeszcze będą grymasić że ma być ładne i świeże. Nie dziwię się że tak zareagował wsadził pewnie kupę kasy w to a teraz jak mu nie pozwolą wybudować to ta kasa przepadnie. A telewizja tylko narobiła szumu i tyle, może akurat ktoś tej karetki potrzebował bardziej bo walczył o życie a musiała ta karetka jechać po babę która udawała że ją boli. Niech przyjdzie do roboty na wieś to zobaczy że nie raz można oberwać po głowie przy pracach w polu czy maszynach i nikt z takiego powodu nie dzwoni po karetkę i nie jedzie na tomografię. Wstyd i hańba dla TV że jeszcze to rozgłaszają, bo powinni mordy stulić i nie pchać się w czyjąś pracę bo im nikt do redakcji nie zagląda jaki mają tam burdel i czy wszystko jest zgodne z prawem. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Bez pozwolenia na czyjś teren się nie włazi KONIEC i KROPKA.Sami prosili się o baty.Trochę przesadził ale ogólnie go rozumiem i popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

cała akcja rozegrała się na drodze publicznej a nie prywatnym terenie 

gość był agresywny i wyciągał łapy do wszystkich , wygląda na pijanego 

wstyd że to stało się w powiecie którym mieszkam i tyle  

panowie tak się nie robi  , dziennikarz też człowiek i  taki to fach 

mało tego przyjmował sołtys i nie widać tu żadnych nachalnych działań po za agresią za strony rolnika 

czy ten człowiek nie potrafił przedstawić po ludzku swoich racji , kilka słów zamiast agresji to tak wiele ? 

 

sołtys teraz ma status funkcjonariusza publicznego i  za wyzwiska jest paragraf a tu wyraźnie pchał jeszcze łapy 

co do inwestycji to z tego co słyszałem to chodzi o chów kontraktowy , więc inwestycja na dużą skalę a nie  kilkaset świnek .

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wredne babsko jak i wszystkie te reportery zabraniają chłopu robić na swoim

Ten liść to pobicie??Szpital.....Niech puszczą w tv co się dzieje na wiejskich zabawach-i nikt po tym do szpitala nie jedzie!!

 

Wredne ? A jak trwoga to chłopki do Telewizji lecą bo ktoś za produkty kasy nie zapłacił a to odszkodowania nie chcą za dziki płacić wtedy telewizja dobra?

Co jak co, ale z łapami na ludzi? Rozumiem, że gość mógł być wkurzony tym, że nasłali na niego telewizję, ale można był normalnie się wypowiedzieć przed kamerą. To co by było, gdyby np. kurier przez pomyłkę wszedł do tego gościa na podwórko? Nadział by kuriera na widły?

Trzeba też przyznać, że reporterka mocno oberwała. Z karetką przesadzili, ale to tak jak ze stłuczką. Wzywa się służby dla pewności. To, że karetka przyjechała to nic dziwnego. A to, że nie zawsze wysyłają karetki, kiedy to potrzebne, to znów inna historia.

Ogólnie nie dziwię się, że ten rolnik ma tak serdecznych sąsiadów. Na pewno facet jest wzorem dobrego sąsiada...

 

Nie mógł się normalnie wypowiedzieć bo nie miał racji a gdy nie ma argumentów wtedy w ruch idzie przemoc

cała akcja rozegrała się na drodze publicznej a nie prywatnym terenie 

gość był agresywny i wyciągał łapy do wszystkich , wygląda na pijanego 

wstyd że to stało się w powiecie którym mieszkam i tyle  

panowie tak się nie robi  , dziennikarz też człowiek i  taki to fach 

mało tego przyjmował sołtys i nie widać tu żadnych nachalnych działań po za agresią za strony rolnika 

czy ten człowiek nie potrafił przedstawić po ludzku swoich racji , kilka słów zamiast agresji to tak wiele ? 

 

sołtys teraz ma status funkcjonariusza publicznego i  za wyzwiska jest paragraf a tu wyraźnie pchał jeszcze łapy 

co do inwestycji to z tego co słyszałem to chodzi o chów kontraktowy , więc inwestycja na dużą skalę a nie  kilkaset świnek .

 

Marko 100 % racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Telewizja  pomaga  przede  wszystkim  sobie , jak  sie  coda  sprzedać - to  puszczają  materiał .

Wszystko zalezy  od punktu  widzenia , a  raczej punktu  pokazania , .

Tą samą  sprawe  mozna  pokazać ze  skrajnie  różnych  punktów  widzenia , telewizja to potężne  narzędzie  ... do manipulowania  społeczeństwem . Zarówno  w polityce jak i  takich własnie  drobnych  sprawach .

W tej  sprawie  dziennikarze  są  ubrani  w  aureole , a  chłop  to  ten  zły  burak , 

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiesz różnie bywa , znam sprawy ze swego terenu że akurat telewizja była ostatnią deską ratunku na lokalnych cwaniaczków i pomogło 

tu akurat chamstwo i prostactwo wzięło górę i tyle 

gość myśli że jak stoi za nim duży inwestor to mu wolno  wszystko

 

 

nie była to żadna tv publiczna , tylko lokalna telewizja z Białegostoku 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Stasiek 131415 poieram -reszta wszyscy żal... ten damski bokser to dobrze mu powinni na dołku doj**ac że tydzień czasu na palcach by chodził że o siadaniu nie ma mowy wiocha wychodzi z człowieka. przed kamery nie chciał wyjść ale potem dogonił i siary narobił na skale krajową. kto mu zabroni budowac ? jeżeli wszystko ok z papierami to ludzie mogą protestować ale przeciw rządowi że ustawy nie mamy odnośnie budowy chlewni na skale przemysłową .decydująca jest opinia o oddziaływaniu nasrodowisko a tu odnośnie tego wszystkie normy da się spełnić. a co telewizja złego zrobiła? nawet na posesje nie weszła- też jestem rolnikiem i nie rozumiem zachowania tego buraka jak z plakatu gumofilce sweterek i spodnie moro boże widzisz i nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie wiadomo co się działo wcześniej, też mogę wejść do kogoś, zrobić mu kloca pod drzwiami i uciec na ulicę gdzie dorwał by mnie właściciel posesji i sprawił łomot a potem puszczał bym to w tv i lamentował jako że spytałem się go o drogę z chodnika a on wpadł w szał i wyleciał z łapami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Podobnie jest ze "Sprawa dla reportera" Jaworowiczka obierze jedna stronę i nagle sa wielcy pokrzywdzeni, a w rzeczywistości nie są swieci.Koles może przesadził z reakcja,baby nie powinien uderzyć choć ta symulowala,niczym Rogalska i gwozdz.W USA jakby się wbili na jego teren to by mógł ich na metalu zastzrelic i tam nie ma wscibskich ludzi nie to co u nas.Zreszta przed włączeniem kamer nie wiadomo co się działo.Jak koleś ma papiery na to mogą się wybrać na cienkim patyku,i nic mu nie zrobia.U nas było podobnie jeden ma świnie,i jak wozil gnojówkę to smierdzialo,ludzie zglosili.Straz gminna przyjechała zobaczyła papiery i nic nie mogli zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Nie popieram takich zachowań. Ale dzisiejszy komunikat w reżimowej tvkura: "...... reporterka trafiła do szpitala, a sprzęt wart kilkadziesiąt tysięcy złotych uległ kompletnemu zniszczeniu....'. Chamstwo jakich mało. Jaworowicz to samo, byle oglądalność była. Znajomy uczestniczył w jej programie, dwie godziny nagrań i w miarę rzetelnego przedstawienia sytuacji, a w programie 5min. wybranych "pasujących" fragmentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ja też znam Pana który miał do czynienia z Jaworowiczka i jej bardzo nie lubi,gdyz wszystko potem poprzekracali na jego nie korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  co tu niby jest zmanipulowane ? ta droga to podwórko ? czy jak ? 

  a te łapy to kto tu  wyciąga ? 

   

tu widać że zaliczyła porządnie 

https://www.youtube.com/watch?v=8si6FLEImeU

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

W wiadomościach o 19:30 dziś mówili że wyciągną konsekwencję wobec bambra. Niech se stawi w lesie a nie we wsi, ja też bym nie chciał gdy by ktoś pod nosem fermę stawił, wystarczy że gnojówki na pole przywiezie i capi że okna nie odemknąć i 2tyg nic nie zmiesza z ziemią bo nie ma kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2355

Podobnie jest ze "Sprawa dla reportera" Jaworowiczka obierze jedna stronę i nagle sa wielcy pokrzywdzeni, a w rzeczywistości nie są swieci.Koles może przesadził z reakcja,baby nie powinien uderzyć choć ta symulowala,niczym Rogalska i gwozdz.W USA jakby się wbili na jego teren to by mógł ich na metalu zastzrelic i tam nie ma wscibskich ludzi nie to co u nas.Zreszta przed włączeniem kamer nie wiadomo co się działo.Jak koleś ma papiery na to mogą się wybrać na cienkim patyku,i nic mu nie zrobia.U nas było podobnie jeden ma świnie,i jak wozil gnojówkę to smierdzialo,ludzie zglosili.Straz gminna przyjechała zobaczyła papiery i nic nie mogli zrobić

Zgadzam się z tobą w 100 procetach u mnie też był co myślał że zlote góry nabierze z rolnictwa kredytu nabrał mieli go już kilka razy licytować była jaWorowicz uciekło na 2 lata a w zeszłym tygodniu był pierwsza licytacja . Czego on już się nie czepial połowy nie pamiętam nawet ile on ma długu u zwykłych ludzi ktorychło nigdy nie odda chyba że w lotka wygra

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

o to mi chodziło może właśnie ta pomoc/te badania bardziej przydały by się naprawdę potrzebującym??A tak to limity

cała akcja rozegrała się na drodze publicznej a nie prywatnym terenie 

gość był agresywny i wyciągał łapy do wszystkich , wygląda na pijanego 

wstyd że to stało się w powiecie którym mieszkam i tyle  

panowie tak się nie robi  , dziennikarz też człowiek i  taki to fach 

mało tego przyjmował sołtys i nie widać tu żadnych nachalnych działań po za agresią za strony rolnika 

czy ten człowiek nie potrafił przedstawić po ludzku swoich racji , kilka słów zamiast agresji to tak wiele ? 

 

sołtys teraz ma status funkcjonariusza publicznego i  za wyzwiska jest paragraf a tu wyraźnie pchał jeszcze łapy 

co do inwestycji to z tego co słyszałem to chodzi o chów kontraktowy , więc inwestycja na dużą skalę a nie  kilkaset świnek .

Dla Twojej wiadomości sołtys zawsze był tzw funkcjonariuszem publicznym

 

W wiadomościach o 19:30 dziś mówili że wyciągną konsekwencję wobec bambra. Niech se stawi w lesie a nie we wsi, ja też bym nie chciał gdy by ktoś pod nosem fermę stawił, wystarczy że gnojówki na pole przywiezie i capi że okna nie odemknąć i 2tyg nic nie zmiesza z ziemią bo nie ma kiedy.

Po to jest wieś żeby prowadzić produkcję rolniczą a nie uciekać z nią do lasu!!!

Panowie nie róbcie jaj teraz na wsi jeżeli ktoś chce wybudować chlewnię, oborę....to już problem bo śmierdzi itd.A zapytam gdzie ma to robić???U mnie we wsi tylko ja mam hodowlę i są ciągłe problemy a to ryczą a to gnój czy kiszonka śmierdzi-zawsze odpowiadam że wieś jest a jak nie pasuje wyprowadź się do miasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

nie wiedzialem ze ludzie spod suwalk sa tacy agresywni, musze zaczac uwazac na sasiada bo on jest gdzies spod filipowa a to niedaleko, na dodatek jest mysliwym ,cos musi byc na rzeczy bo go do naszego kola nie przyjeli tylko gdzies w sasiednim powiecie nalezy.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj