Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hydramet
Massey294s    2

Temat skierowany głównie do użytkowników posiadających hydramet TUR-16, interesuje mnie jak maie wpięte hydroakumulatory i jakie wielkie one są, ponieważ nie mam a chciałbym je dołożyć.

Z góry dziekuje za odp :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KACZOR12
      Czy warto kupywać ładowacz czołowy z amortyzacją drgań?
    • Przez patrykb2736
      Mam taki problem że zablokowalo mi joistick nie mogłem ruszyć jednej sekcji nie zauwazylem I zagotowalo mi olej bo cały, a wcześniej linką olej mi się dostał do joisticka.Co może być przyczyną? Rozdzielacz wysiadl?
    • Przez BaRtEk7710
      Witam stoję przed wyborem tura do ciągnika mtz 82 i chciałbym się dowiedzieć jaka polska firma na obecną chwilę przoduje w produkcji ładowaczy czołowych, która robi je najsolidniej.Ładowacz jest potrzebny głównie do bigbagów z nawozem i nasionami
    • Przez Mc3
      Wiram, jakie wymiary chodzi o długosc i szerokość ma tur do c330 np. wol met chodzi mi o samą ramę, ponieważ chcę wiedzieć czy zamieszczę na przyczepę. 
    • Przez Miszka123
      Chciałbym was się spytać co sądzicie o tej firmie Wol-Met  co z nich są ładowacze czołowe 
      mianowicie  z tej firmy miałby być ładowacz do ciągnika Ursus 1224   czy ktoś z was miał do czynienia z tą firmą i czy też do takiego ciągnika czy zakładaliście   .

Dzwoniłem pytałem  powiedzieli że do ciągnika tego ursus 1224  6 cylindrowego 120km to koszt ładowacz  to z całym kompletem mocowaniami jostickiem  i wszystkim co do mocowania to  9500 zł   następnie interesował mnie osprzęt  czyli łyżko krokodyl 1.8 m  na dwa siłowniki  2900 zł 
      chwytak do bel na jeden siłownik 1900 zł  następnie montaż 300 zł a transport gratis  to wychodzi 14600 zł  cena bardzo dobra moim zdaniem nie za duża   co sądzicie 

PARAMETRY
      UDŹWIG 1500KG
      WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA 360cm
      POLSKIE SIŁOWNIKI
      SWORZNIE TULEJOWANE MOSIĘŻNE
      WSZYSTKIE CZĘŚCI RUCHOME SMAROWANE
      PRZEWODY HYDRAULICZNE SCHOWANE SĄ W RAMIE KTÓRA POSIADA ZAŚLEPKI SERWISOWE
      tu strona ich 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-tury-ladowacz-czolowy-ladowacze-do-ursusa-nowe-transport-raty-mont-CID757-IDhYOGW.html#df0137f879

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.