sznurex

Artykuły rolnicze!

Polecane posty

Gość   
Gość

Ale Mi oferta , na lokalnym rynku kupuję Chemitex po 33 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To gratuluję Panu!

sznurex tu nie ma co gratulować tylko trzeba brać się do roboty. Kupiłeś trochę towaru i myślisz że na handlu kokosów się dorobisz? Z takim wykrzyknikowym podejściem nie wróżę ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznurex    1

Bardzo proszę mnie nie oceniać bo sobie tego nie życzę. Forum jest dla każdego i mogę na nim napisać co tylko chcę. Jeżeli Panu nie pasuje to Pan od Nas nie musi kupować,  nie ma co zatem pisać uszczypliwych komentarzy,  no chyba że jest Pan człowiekiem znudzonym.. więc proponuje się Panu wziąć do roboty.

I tak na marginesie podane ceny dotyczą sprzedaży detalicznej, logiczne jest, że przy większej ilości cena ulega zmianie.
A tak dla Pana wiadomości jesteśmy firmą działającą na rynku 25 lat więc chyba jednak mamy dobre podejście ;] Zamierzamy otworzyć sklep internetowy w przyszłym roku a dzięki OLX możemy stworzyć dokładny biznes plan przeanalizować strategię więc bardzo proszę o nieczepianie się na siłę.

 

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dobre podejście hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

witam, poszukuje top agrar z kwietnia 2015 roku, czy ma ktos w domu, dokładnie chodzi mi o artykul hali namiotowej dla bydła. jesli ktos mialby cos takiego prosiłbym o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

http://www.agrofoto.pl/releases/2015/kwiecien-2015/article/hala-namiotowa-tani-sposob-na-obore/ chodzi CI o to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo proszę mnie nie oceniać bo sobie tego nie życzę. Forum jest dla każdego i mogę na nim napisać co tylko chcę. Jeżeli Panu nie pasuje to Pan od Nas nie musi kupować,  nie ma co zatem pisać uszczypliwych komentarzy,  no chyba że jest Pan człowiekiem znudzonym.. więc proponuje się Panu wziąć do roboty.

I tak na marginesie podane ceny dotyczą sprzedaży detalicznej, logiczne jest, że przy większej ilości cena ulega zmianie.

A tak dla Pana wiadomości jesteśmy firmą działającą na rynku 25 lat więc chyba jednak mamy dobre podejście ;] Zamierzamy otworzyć sklep internetowy w przyszłym roku a dzięki OLX możemy stworzyć dokładny biznes plan przeanalizować strategię więc bardzo proszę o nieczepianie się na siłę.

 

pozdrawiam serdecznie

Nic nie oceniam, tylko stwierdzam fakty. Kolega oznajmia że taki sam sznurek za rogiem od GSu kupuje taniej, a wy uszczypliwie z wykrzyknikiem mu gratulujecie. A może to był okrzyk radości? Na pewno dobrze to nie świadczy i daje do myślenia jakie podejście reprezentujecie. Kupił taniej, to zamiast go wykpić, trzeba było przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Bardzo proszę mnie nie oceniać bo sobie tego nie życzę. Forum jest dla każdego i mogę na nim napisać co tylko chcę. Jeżeli Panu nie pasuje to Pan od Nas nie musi kupować,  nie ma co zatem pisać uszczypliwych komentarzy,  no chyba że jest Pan człowiekiem znudzonym.. więc proponuje się Panu wziąć do roboty.

 

to nie koncert życzeń tylko forum i każdy jak słusznie stwierdziłeś pisze co chce i bierze za to odpowiedzialność 

to nie twój prywatny folwark i jak ci nie pasują uszczypliwe komentarze to napisz sobie pochwałę - może znajdziesz więcej jeleni ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

http://www.agrofoto.pl/releases/2015/kwiecien-2015/article/hala-namiotowa-tani-sposob-na-obore/ chodzi CI o to? :)

tak dokładnie o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali,kazdy prędzej czy później będzie oceniony za swe czyny,a forum jest publiczne i każdy może swoją opinię napisać ale musi się liczyć z konsekwemcjami."nas" i "pan" notorycznie z dużej litery nie piszemy.Z reszta te gratulacje z wykrzyknikem,to zachowanie trochę dziwne jakby gdzieś wszystko było ble,a wasze najlepsze.Prosze zaakceptować fakt że czasy PRL dawno się skonczyly i monopolistą na rynku nie zostaniecie,jest wiele innych podobnych sklepow.Takim zachowaniem potencjalny klient może czuć się zniechęcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15348

Cena jak cena, ale doliczyć przesyłkę to już wychodzi drogo. Ja ostatnio na targu kubowałem tytan atlas 2000m po 33 za szpulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj