Zaloguj się, aby obserwować  
tomakos

Przedni TUZ w ursusie

Polecane posty

Dawid18    2

Przy jakim ciągniku to zamontowałeś?


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

A podniesie ci to ze 2 tony?


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

No to w takim razie dzięki za radę.No to coś pomyślę nad samorubką


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

a co na nim bys chciał zawieszać?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

jakiś wałek przed agregatem uprawowo siewnym ale nie wiem czy jak go dociążę tuzem to da rade z agregatem upr-siew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

jak go dociążysz tuzem to będzie miał lepsze zaparcie :)

a to jest 4*4?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majes897    0

Jak masz balonówki na przodzie to jak założysz mu tuza to ładnie bd chodził ; ) Jakiś obciążnik, wał pod przód itp. A nie lepsza by była samoróbka .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

może i samoróbka a koła to od przyczepy kaczuszki 3,5 t czy jakie pasuje na piasty ale do balonówek musi być wspomaganie dodatkowe? samoróbka wał czy tuz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

ja bym Tobie polecał wał. nie dość że masz dociążenie to i rezultat w polu zawsze coś pomoże taki wałek :)

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibi1224    0

Witam

Dołączam sie do tematu i odświeżam

Zrobiłem sam przedni tuz, wyniósł mnie około 900zł większość z odzysku już jest zamontowany na ursusie 1224 lecz, mam jeden problem!? Gdzie sie podłączyć z zasilaniem do rozdzielacza?

Prosił bym o odpowiedź od pana Members. Przeczytałem u pana w komentarzach na YouTube że podłączył się miedzy pompą a rozdzielaczem. czy to jest ta rurka patrząc od tyłu ciągnika po lewej stronie wchodzi w plecak?

Chciałbym mieć tak abym nie musiał z niczego innego rezygnować tzn nie chce miec czegoś takiego że musze najpierw podnieść tuza a potem podnośnik itp

Z góry dziękuje a odpowied

Pozdrawiam

 

Preprasam pomyłka, prosę odpowiedź od pana który wstawił filmik bodajże

mat69960

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibi1224    0

Dzieki za odpowiedz

A czy to wyjście nie jest uzależnione od wajch od hydrauliki (dźwigni podnoszenia przyczepy lub podnośnika) ?

Gdy z przodu na tuzie che mieć wał ugniatający a z tyłu agregat aktywny z hydropakiem

 

I oczywiście używać obydwu podnośników jednocześnie! :-)

Jak bedzie gotowe to porobie zdjęcia i opisze co i jak zrobione, dla innych z podobnymi problemami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5

oj tego nie wiem. ja zdecydowałem się podłączyć tura pod zawór trójdrożny przy samej pompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibi1224    0

acha, ok dzieki

bede musiał zobaczyc, podłacyc zegar, kiedy jest cisnienie na tym wyjsciu na ten dodatkowy rozdzielacz

1-szy plan nadal jest polączenie miedzy pompą a rozdzielaczem wiec jak z tamtego nic nie wyjdzie to też zostanie to rozwiazanie, trojniczek + zawor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam mam pytanie czy orientuje się ktoś - przerobienie konstrukcji wsporczej z ursusa 5314 na c 385 to duzo modyfikacji?
    • Przez Bartek1231
      Witam mam pytanie czy przerabiał ktoś może hamulec skrzyni biegów w ciężkiej serii Ursusa na jakieś hydrauliczne czy coś w tym stylu, ponieważ oryginalne nie bardzo mi odpowiada. Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez ZŁOTY
      Witam posiadam zetora 6245 i zastanawiam się zamontować do niego tura hyrdamet o udźwigu 1600kg i nie wiem czy jest wymagane wzmacnianie ramy bo niby może się przełamać może ktoś się wypowiedzieć? 
    • Przez 799332
      Witam mam problem z wałkiem podsiewacza przy kombajnie John derre 1065 urywa się. Jakie mogą być tego powodu przyczyny z góry dziękuję za podpowiedź. 
    • Przez Bartek1231
      Witam chciałbym zamontować tuz do swojego Ursusa. I nie wiem czy wykonać go samemu czy kupić gotowy. Zestawy które widziałem nie są takie jak ja chce. Jeśli zdecydowałbym się go wykonać to z jakiej grubości blachy? Ktoś już coś takiego robił? Zależy mi na udźwigu minimum 3 ton. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj