Zaloguj się, aby obserwować  
tomakos

Przedni TUZ w ursusie

Polecane posty

lisek    6

Turbina

byłbym wdzięczny za fotki tego wynalazku z góry dziękuję

marcin_lis21@wp.pl.

Rozumiem, że węże pociągnąłeś od tylnych szybkozłączy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Tak tuzem steruje dzwignią od hydrauliki zewnętrznej.Rozwjązanie to jesrt najprostże ale ma jedną wade,w momęcie jak wywracam przyczepe to pszedni TUZ opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

dzięki turbina widze że z ciebie złota rączka :unsure: :(


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

:unsure: Jak niestać na nic lepszego to sie kombinuje ztym co sie ma........... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Można wstawić na wyjściu do TUZa zawór odcinający i przed wywracaniem go zamykać.


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no nie wiem czy ci sie opłaca montować do ciągnika bez 4x4 czy to nie bedzie zaduże obciązenie na przód?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a tuz ile cie wyjdzie?choćby taniej to będzie mniej funkcjonalny od tura <_<


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

lepiej chyba jednak lepiej zainwestować w tura


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

chyba jednak lepiej zainwestować w tura


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Mi sie zdaje ze nie chyba a napewno lepiej zainwestowac B) Przeciez co tym tuzem mozna zrobic? Pług od sniegu zalozyc,moze jeszcze jakies prowizoryczne widly do bel <_< A turem to jest inna sprawa,mozna bale słomy/siana wozic,odścieżac,obornik zadowac,tur moze zluzyc jako jako drabina,paleciak,mozna piach ładowac itp Takze nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz TUR-a B) No 25 tys to naprawde sporo,kupił bys ciagnik dobry za to.Rozumiem ze chcesz kupic 3 sekwencyjny,a moze sie zastanow nad 2 sekwencyjnym?Moze wystarczy.No i moze jakiegos uzywanego poszukaj B) Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglem B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no właśnie za jakąś używką w dobrym stanie sie rozejrzyj


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

op

 

Jak bym miał dzisiaj tego tura kupować to kupił bym polmot-tur 4 który wyszedł by mnie jakieś 24 tys


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

tuz.jpg

Czy ktoś ma moze z forumowiczów taki tuz - (bo chyba to jest on)- w swoim 3512 ? Albo wie czy były one częścią tura czy oddzielnie montowane a może to służy do czegoś innego.

 

 

Nikt nie odpowiada więc sobie sam odpowiem <_<. Ten tuz jest od przedniego spychacza do śniegu, własnie dzisiaj miałem okazje takie coś widzieć w akcji przy odśnieżającym podjazd niedaleko lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

jak podpiąć taki tuz do chydrauliki żeby z tyłu miec nadal dwa wolne wyjscia na obrut pługa?????do ursusa 1214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

Czy wie ktoś czy da się założyć przedni TUZ i WOM do np. 4514? Czy pasował by np. od Zetora czy Pronara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

@vogi- musisz rozkręcić podłogę i wyprowadzić dodatkowy przewód na gniazdo hydrauliki a powrót podłączyć tam gdzie idzie powrót od siłownika w wspomagającego podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam mam pytanie czy orientuje się ktoś - przerobienie konstrukcji wsporczej z ursusa 5314 na c 385 to duzo modyfikacji?
    • Przez Bartek1231
      Witam mam pytanie czy przerabiał ktoś może hamulec skrzyni biegów w ciężkiej serii Ursusa na jakieś hydrauliczne czy coś w tym stylu, ponieważ oryginalne nie bardzo mi odpowiada. Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez ZŁOTY
      Witam posiadam zetora 6245 i zastanawiam się zamontować do niego tura hyrdamet o udźwigu 1600kg i nie wiem czy jest wymagane wzmacnianie ramy bo niby może się przełamać może ktoś się wypowiedzieć? 
    • Przez 799332
      Witam mam problem z wałkiem podsiewacza przy kombajnie John derre 1065 urywa się. Jakie mogą być tego powodu przyczyny z góry dziękuję za podpowiedź. 
    • Przez Bartek1231
      Witam chciałbym zamontować tuz do swojego Ursusa. I nie wiem czy wykonać go samemu czy kupić gotowy. Zestawy które widziałem nie są takie jak ja chce. Jeśli zdecydowałbym się go wykonać to z jakiej grubości blachy? Ktoś już coś takiego robił? Zależy mi na udźwigu minimum 3 ton. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj