Skocz do zawartości
krzysiekXXX

PRONAR 5112 vs ZETOR 8441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
swat24    63

Też mi się tak wydaje że powinien stanieć ale wiadomo jak to bywa w naszym kraju i nie byłem do końca pewien bo daleko mam do dilera DF

darus    0
ja bym wybrał zetorka, osobiście mam 2 zetory i niemoge na nie narzekać :):)

moim zdaniem promar ci mniej spali niż zetor ale ta siła :)

kazda mysz swój ogon chwali a powiedz ile one ci paliwa pala hehe pozdrawiam

przemek99    27

ja osobisie bral bym zetorka mam 7441 i nienarzekam , a ostatnio ja bylem w skupie zboza to to facet byl takim pronarkiem to mowil ze to go**no mowil ze wlasnie przyjechal z warsztatu i mowil ze mu sie skrzynia rozsypala i podnosnik co nie chcial podnosic.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    62

Przemek99 napewno to był p5 czy ten stary pronio 2giej generacji?

a co do cen pronarów p5, p7 itp. to naprawde duże upusty są np. na allegro był p5 tańszy z jakiej 25 tyś od ceny fabrycznej, tak samo kioti i inne nowości znad rzeki pronar :)

co do zetora to popracowali by w czechach nad marketingiem,większość nowszych modeli jest tańsza od starszych odpowiedników a zetor troche zagalopował sie z cenami nowych proxim,

swat24    63

To siadła mu ta niezawodna skrzynia ZF, coś mi się wierzyć nie chce, pozatym jest u nas serwis tych ciągników i o takich problemach jeszcze nigdy nie słyszałem a troche się nim interesowałem a znajomy co tam pracuje to mój kumpel to wie o nich wszystko.

przemek99    27
To siadła mu ta niezawodna skrzynia ZF, coś mi się wierzyć nie chce, pozatym jest u nas serwis tych ciągników i o takich problemach jeszcze nigdy nie słyszałem a troche się nim interesowałem a znajomy co tam pracuje to mój kumpel to wie o nich wszystko.

no tak koles mowil

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Stefanc~360
      Witam chcę zakupic nowy ciągnik mianowice mysle nad nowym case farmall a 115 i nie wiem czy to dobry wybor ma on za zadanie jako głowny koń pociągowy ma zastąpic starego case international 844xl 80km jakies opinie posiadaczy chcę się dowiedzieć konkretnie o tym case a nie typu ja posiadam jd i kupuj bo najlepszy, będę wdzięczy za wyrozumiałosc pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje
    • Przez bartek15208
      Witam mam problem zastanawiam sie nad kupnem ciagnika okolo  200KM  w kwocie tak do 250tys zl zasyanawialem sie nad fendem 820 vario czy te ciagniki sa naprawde tak dobre i dopracowane jak mowia? Czy lepiej troszke dolozyc i wziasc nowego new hollanda t7 z gorsza skrzynia ? Czy polecacie wogole cos innego Prosze was o pomoc i z gory dziekuje
    • Przez alex0937
      Witam,mam okazje kupic fajnego steyra 8130,o mocy 130 koni z 1992 roku,wiecie moze jak z czesciami do niego ? i jak cos sie stanie to gdzie szukac pomocy ? i jak z awaryjnoscia tych ciagnikow ?
    • Przez Rolnikkv
      Witam 
      Posiadma gospodarstwo ok 30h i planuje właśnie zakup ciągnika po  rozeznaniu się w cenach zdecyduję się jednak na coś używanego gdyż ceny tych nowych ciągników są dość wysokie. Chcę coś o mocy ok 110-120KM i przeznaczeniu na ten cel do 100tyś. Co byście mogli mi polecić? 
      Zastanawiałem się nad case mx i forterrą