Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez gucio913
      Witam chcę kupić ciągnik do ciągniecia tandem lub tridem samego ładunku 20-25 ton interesuje mnie prędkość min 50km/h lub wiecej niskie spalanie cena ok 130 tys netto i mała awaryjność musi też mieć amortyzację przedniej osi i moze ale nie musi mieć amortyzację kabity moc myslę min 200KM do nawet ponad 300KM nie interesuje mnie jcb fastrak.
    • Przez Areeckii
      Witam tak jak w tytule stoję przed wyborem ciągnika z grupy CNH. New Holland T4.85 i Case Farmall C85. Cena New Hollanda 150netto Case 145netto. ( obie ceny bez negocjacji) Identyczne wyposażenie w obu tych ciągnikach tj. rewers elektorhyd, mokre sprzęgło, półbieg, klima, szyberdach, fotel penum, 6 par hydrauliki. Który według was byłby lepszym wyborem? A może macie jakieś inne propozycje na pomocnika do gospodarstawa 50ha. Główna Valtra N111e. Pomocnik pracował by z opryskiwaczem, siewnikiem nawozów, rozrzutnikiem, prasą belującą, beczkowozem, broną łąkową. 
    • Przez Stefanc~360
      Witam chcę zakupic nowy ciągnik mianowice mysle nad nowym case farmall a 115 i nie wiem czy to dobry wybor ma on za zadanie jako głowny koń pociągowy ma zastąpic starego case international 844xl 80km jakies opinie posiadaczy chcę się dowiedzieć konkretnie o tym case a nie typu ja posiadam jd i kupuj bo najlepszy, będę wdzięczy za wyrozumiałosc pozdrawiam
    • Przez Mateusz1997
      Witam jak sie sprawuje deutz fahr 420 ttv...w pracy..jak go oceniacie? Z góry dzięki za odpowiedz?
    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje