Rafal99

Problem z WOM ursus c-385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafal99    2

Witam, problem polega na tym, ze walek wom nie chce działać poprawnie otoz gdy dzis pojechalem na pole zebrac trawe prasą do bel to udało mi się zebrac tylko jeden walek trawy i wylaczylem wom zeby zawrocic i gdy juz zawrocilem i chcialem wlaczyc prase to nie dalo sie, wrocilem na gospodarstwo i zaczalem szukac przyczyny i gdy odczepilem prase i wlaczylem walek wom, to sie kreci, ale pod obciazeniem nie ma sily. Prosze o odpowiedz. Dodam tez ze robiony byl remont sprzegla i tak z 3 tygodnie po remoncie wystapil ten problem i nie wiem o co chodzi a rozbierac nie bede go na marne bo czytalem, ze moze to byc problem mikropompki badz jakas piasta na sprzegle mogla sie sciac i nie ma to sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

wyrobione tarczki i sie nie zaciskaja lub słaba mikropompka albo przewód od zasilania mikropompki spadł jak cos z mikropompka to trzeba rozpolawiac


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal99    2

Sprawdze ten olej moze jest go malo.


Sprawdzilem olej i wyglada na to ze go jest malo bo do bagnetu nawet nie dochodzi, ale czy dolanie oleju pomoze? Tak czy inaczej musze go dolac.

 

Edytowano przez Rafal99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dzigit189
      Mam takie odciagi w Zetorze 8011 . Jak je dobrze ustawic żeby talerzowka szła w linii . Ustawienie np. Bolca po obu stronach na ten sam otwór powoduje że i tak na jedną stronę ściąga bardziej.

    • Przez elamir
      Pytanie może głupie ale nie znalazłem odpowiedzi. Zgodnie z danymi technicznymi obroty wom 540/min osiąga się przy obrotach silnika 1890. I moje pytanie czy poniżej takich obrotów silnika wom będzie miał mniejsza prędkość i analogicznie przy większych obrotach silnika powyżej 1890 wom przekroczy 540 obr/min? Czy 540obr/min to są maksymalne obroty wom?
    • Przez freshTomato
      Witam.
      Kolega w swoim ursusie 1614 chciał zmienić koła z 18.4 R34 na 18.4 R38, na przodzie ma 14.9 R24 i pytanie czy coś trzeba zrobić aby zmienić przełożenie i aby przednie koła szybciej się kręciły, czy poprostu je zmienić?
      Z naszych wyliczeń wyszło że uwzględniając przełożenie przedniego napędu dla 1614 prędkość koła R24 wynosi 27,67 km/h, dla tylnego napędu R34 wynosi 27,33 km/h, a dla R38  28,98 km/h na 3 biegu. Stąd pytanie, bo słyszałem że przednie koła muszą się trochę szybciej kręcić od tylnych? 
      Słyszałem że trzeba gdzieś zmienić przełożenie dla większego rozmiaru kół tylko gdzie?
      Pozdrawiam.
    • Przez Kurwer21
      Witam, przychodzę z zapytaniem, mianowicie dziś podczas jazdy Ursusem c385, słyszałem takie specyficzne pukanie mniej-więcej na zwolnicy. Później, gdy w ciągniku jeździła ze mną druga osoba, to też to słyszała i czuła to pukanie pod siedzeniem pasażera. Wie ktoś o co może chodzić?
    • Przez Mati2006
      Witam,przerabiałem skrzynie biegów z 3 na 4
      z 3 lata temu,nie ma wzmacniacza (wyjęty) i  skrzyna strasznie wyję na 3 i 4 biegu. Zrobione już ponad 200 mtg.
      Co to może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj