Skocz do zawartości
News
achrzastek1

Akumulatory New Holland 1900

Polecane posty

achrzastek1    1

Witam

Mam pytanie czy może ktoś orientuje się jakie powinny być w oryginale akumulatory w sieczkarni New Holland 1900. Ponieważ planowany jest ich zakup, a chce by one długo wytrzymały

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek12456
      Witam,czy jest mozliwosc wlaczenia z panelu w ciagniku wypalania dpf, bo w instrukcji niby sie da ale nie moge tego znalezc
    • Przez adamjazyniec
      Witajcie.
      Mam problem z hydraulika w moim nh. Mianowicie gdy podlacze t088 tasma idzie super ale do przodu. Gdy wlacze ja w tyl weze robie sie twarde. Rozrzutkik jest w 100%sprawny co sprawdzalem w kilku traktorach. Lepszych, co nie ma wiejszego znaczenia.  Podczas kipru przyczepy podnosi super. Ale poczas opuszczania waz robi sie twardy. Co mnie dziwi nie mozna rowniez jej opuscic na pozycji pływającej. Roznicy nie daje tez regulacja przepływu. Ten sam problem wystepuje na każdym z 8 gniazd. Poprzedni własciciel tez nie wie co jest grane bo u niego wszystko dzialalo bez zarzuty (znajomy). 
      Moze ma ktos jakies pomysły?
    • Przez tomsel
      Witam
      Chcialem zamontowac sieczkarnie do mojego senatora. znalazlem nawet w dosc dobrym stanie od mercatora lecz... nie pasuje.
      w merkatorze naped jest realizowany poprzez dokrecenie kola do wariatora młócarni na trzy sruby senator nie ma otoworów na kole do przykrecenia.

mozliwe ze senator nie jest zupelnie przystosowany do sieczkarni?  nie ma zadnych otworów do przykrecenia napinaczy itp. oraz by zamontowac sieczkarnie trzeba zmienic cale kolo wariatora?
      moze ma ktos senatora z sieczkarka slomy i wypowie sie
    • Przez MichaPolskafarma
      Tak jak w tytule, prosiłbym bym o ustawienie sit, klepiska, prędkości bębna mniej więcej do poszczególnych zbóż.
      przeszukałem forum i nic na ten temat nie znalazłem.
      Przy okazji, wie ktoś może czy można gdzieś kupić linkę obrotów bębna młocarni? bo nic nie mogę znaleźć a może od innego modelu/kombajnu by pasował ? z góry dzięki   

• Przez crystal169
      Witam, posiadam kombajn New holland tc 56 od nowości tj od 2009 roku.
      W tym roku chciałem obrócić noże w rozdrabniaczu słomy ponieważ już są dość wytępione, a z drugiej strony nic. Okazało się jednak że 2 skrajne noże nie dadzą się obrócić ze względu na śrubę którą są przykręcone. Tej śruby po prostu nie da się wyjąć bez większego rozbierania blach sieczkarni, i teraz moje pytanie czy ktoś obracał te nożei miał taki problem, czy może jakiś sposób jest a ja go po prostu nie widzę.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.