toniekmf255

Najlepsze cytaty z AF

Polecane posty

SZYMANOX    480

A ja swoja c330 zrobilem 20 tys h. Napewno zrobilaby wiecej, ale gdy jechalem sobie wieczorem, polna droga moim ocza ukazal sie smok! Jak go tylko zobaczylem, natychmiast bez zastanawienia wyskoczylem z ciagnika i pobieglem w strone domu.

Rankiem kolejnego dnia poszedlem zobaczyc co sie stalo z moim traktorem ( noca bieglem tak szybko, ze nie mialem czasu zerknac do tylu). Jak zobaczylem ciagnik, bylem zdumiony byl caly i zdrow ( pozornie), kolo niego krecil sie jakis koles w czerwonym stroju, kolo niego staly jakies renifery wraz z zaprzegiem. Ta osoba powiedziala mi, ze traktorowi nic sie nei stalo, ale smok, gdy uciekalem, ze zlosci zional w niego ogniem... woda w ukladzie chlodzenia sie zagotowala i stopily sie tuleje;D

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/46213-cysterna-paliwa-vs-john-deere/page__st__20




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/45797-doplaty-2011/page__st__120__p__828849#entry828849 tem o dopłatach. śmieszne do bólu kiedy sie czyta, ale niestety tak jest bardzo często w praktyce....

 

StasiekS:

"Tak się zastanawiam, z czego Wy tu żyjecie skoro bez dopłat nie jesteście w stanie kupić nawozów ani paliwa? "

 

jaro:

"No jak to z czego-z PROW,MGR i różnicowania :D ."

 

LowRider:

"Niektórzy też żyją z przyzwyczajenia :)"

 

:):):)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Dzięki bardzo chętnie z tobą pogadam tylko sory ale nie wiem co to te PW jest i jak tam się dostać i jak gadać :)odpowiedz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Nie opowiadam bajek jak będę miał okazje to zrobię filmik a tak poza tym to V max tego ciągnika to 47km/h ale to nie jest V max tylko V bezpieczne ,a prawdziwe V max tego modelu to ok 55km/h tyle że to wersja dla odważnych bo ok 55km/h zaczyna nieźle trząść jeszcze przy ok.50km/h jest ok :P

 

 

Może SPEED-HACKA niema bo to nie metin2 tylko rzeczywistość ale 55km/h wyciąga i bez SPEED-HACKA <_<

 

3 rodzaje prędkości w ciagniku plus wersja dla odważnych biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/310932-gleba-po-gleboszowaniu/

kolega bobek przeszedł samego siebie )

Bobek_Farmer

08 wrzesień 2011 - 22:21 | Bezpośredni odnośnik: #4

Klasa czecia. ;) Gleba duża doza gliny i iłu. Dołączona grafika Problematyczna w uprawie, ale co nie posiejesz fason trzyma

 

 

czecia klasa szkoły podstawowej :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miło mi wstąpiłem do tak zacnego grona. laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

@BigBull

A macie jakieś sposoby żeby lepiej dojiły? Np gdzieś czytałem że jakiś słowak albo czech zamontowal telewizory LCD i puszczał im góry alpy i zielone doliny;)

 

@wojtas

taa... to bardzo dobry pomysł. zamontuj ze trzy plazmy w oborze i puszczaj im ulice sezamkową. gwarantowany wzrost wydajności o przynajmniej 2000 litrów od sztuki w ciągu roku

 

:lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

W każdym nowym ciągniku są turbiny ale nie turbo sprężarki.Turbiny są ale do zmniejszania emisji spalin.

Ciekawa teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

hahaha :lol: ja na serio nie mam świateł przyczepach :D .

 

A w moim gospodarstwie brakuje jeszcze jednego psa bo jak sąsiad przechodzi razem z synem to pies nie może ich dziabnąć po równo któryś zawsze ucieknie a dwa psy to sąsiad i jego syn z dziurawymi tyłkami :-) to jedyna rzecz która mi teraz potrzebna

 

:lol:

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11
:ph34r: Dereck Chisora jest moim idolem w ringu :wub:

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

Z tematu "Jak wygłuszyć C-360"

ja uwielbiam jazde c360 ten jej ryk :) ale jak chcerz wyciszyc jedziesz do sklepu kupujesz najlepszy olej jaki jest i nie potrzeba rzadnych wygluszen moj znajomy tak ma az trudno uwiezyc przez telefon mozna gadac a ma stara polska kabine z tymi czwiami otzuwanymi B)

Nawet najwybitniejsi znawcy słowotwórstwa by się zawstydzili po przeczytaniu tego postu :) "czwiami otzuwanymi" :blink: Edytowano przez FOX2
  • Like 1

"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj