toniekmf255

Najlepsze cytaty z AF

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
barol    0
U nas ostatnio chodzą cały czas. To jak poszli do samotnej kobiety to poszedł do nich żul wyciągnął jednego z samochodu i mu ryja obił. To potem powiedzieli żulowi że mu jaja utną.

 

cytat funkmaster1993 z tematu o cyganach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

niektórzy chcieli by rozdawać bany jak ulotki :)

 

odnośnie komentarzy pod zdjęciem http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=215843


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
na drugi dzien przyjechal ciagnik mial byc gosciu przeszkolony co mi powie wszystka a on wie tyle co ja sam do mnie mowi ze co oni go przysylaja tutaj jak on od tego nie jest tego giscia teraz nie ma co jest od tego zeby tam pokazac wsyzstko ksiazke mial ze starego modelu i sam mi mowi jak on ma mi pokazac jak cos tutaj zrobic jak nawet nei ma z czego ehr nie umielismy ustawic tego 4 kierunkowego na joystyku decelowego biegu z krotego ciagnik ma zawsze ruszac ttez nie bo jak jade na 8 dam na luz to rusze z 8 jak na 5 to tez rusze z 5 ale jak na 15 to juz zejdzie na 12 i w ogole jak jade powyzej 12 biegu gdy sie zatrzymam zejdzie na 12 nizej juz nie a mi ciagnik glownie do prasy potrzebny i co minute bede sie zatrzymywal a ruszyc bede misial podejzewam z 9 i nie wime jaki jest sens zebym co snopek pykal na joystyku z 1

 

Za 5 razem dopiero załapałem o co chodzi :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

no jo mama


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
@bogdan.

 

Dzięki. Wreszcie jakiś konstruktywny post.

 

Jak nie zrobię zamieszania to w kółko gadka o "doznaniach erotycznych Papy Smerfa z Gargamelem".

 

Czy mógłbyś podać źródło tych niemieckich wyników. Chętnie przejrzę.

 

@JacekNH pod fotką:

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&img=227125&total=20&st=10


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

@WeSolyRomeK

"nawalony wróci do domu to będzie ją lał kablem od pilota do telewizora"

 

pilot wersja przewodowa, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Widziałem na AF taki cytat ale nie moge go znalezc:

Przezywasz to jak stonka wykopki!

hehehe


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój odnośnik

ciapek podkręcony do 3 tyś obr :) jak Stara 266 na Dakar podkręcili o 800obr/min to spalanie podskoczyło o z 40 w terenie do 60 ciekawe ile C-330 pali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

@JPH2 Kukurydza Jaka jest u was

Przed egzaminem z melioracji {AR Kraków} studenci,przed wejściem do gabinetu profesora, robią sobie powtórkę.Jedna z dziewcząt rzuca pytanie- co to jest drenowanie krecie?- a znany uczelniany żartowniś Boguś Smoleń {kabaret "TEY",listonosz w "Kiepskich"}odpowiada: łapiesz 10 kretów,wiążesz je za łapki na sznurku i puszczasz do ziemi i masz drenowanie krecie.I pech chce,że studentka dostaje takie pytanie i słowo w słowo mówi to co jej powiedział Smoleń.Prof. Prochal usłyszawszy tąką odp zdębiał, wypadł na korytarz, zwołał asystentów i kazał jej to jeszce raz powtórzyć.Smiechu było co nie miara

 

To się nazywa inwencja twórcza :) Szkoda Studentki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Kamil385 user_popup.png

wczoraj, 22:57 | Bezpośredni odnośnik: #21 Cytat

 

to dla picu jak tam chyba nawet śruba tylko leży na tym pługu

 

Dla picu to ciebie rodzice zrobili. (dalsza część posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tematu ,,Nabór na moderatorów":

 

Witam. Nazywam sie Ardian. Kandyduje na moderatora agrofoto, bo jestem człowiek wiarygodny, z szacunkiem do innych osób. Na Agrofoto wchodze często. Mam 10 procentów ostżeżeń bo dał mi je moderator. Jestem VIP bo mnie lubią sąsiedzi, ale mi sie nie świeci na zielono. Z zainteresowania głoszę swoje tezy na temat dodeigo. Nie lubie komercji i korupcji, i chce być modertorem. Bardzo prosze o zaglosowanie na mnie. Na pewno nie pozałujeta

 

Hej spełniam wszystkie wymogi na moda jestem nie do końca inteligentny, nie mam swojego zdania( zdanie szefa jest moim zdaniem)Pisze dobrze o wszystkich firmach( nawet o tych co mają dziadowski sprzęt) wiec nikt za mnie nie będzie musiał przepraszać . Jestem nierobem przez co mam dużo czasu na internet. Będe na to poświęcał czas nawet w żniwa nieważne że nie zdąrze się obrobić w polu. Jest jeszcze jeden malutki problem ale to bardzo malutki.

 

A ja jestem Jozin z Bazin i nie chce być moderatorem B)

 

KPK Kumurun Team

Lista nr 1 Pozycja nr 5

Witam! Szanowni wyborcy Agrofoto się zmienia, Moderatorom stawiane są nowe wymagania, zadania, dlatego ja Adam Farmer chcę być moderatorem AF. Jestem tu już od dawna, nawet nie wiem, luknijcie sobie od kąd tu jestem. :P Na moderator-owanie nie będę przeznaczał dużo czasu więc się nie wyeksploatuje tak szybko jak niektórzy( szczególnie moderatorzy galerii...). Będę dawał bezpodstawne oskarżenia, usuwał większość tematów, nie zamierzam za to przyjmować łapówek, pisać dobrych opinii o Farmerze, Farmtracu, Prokmarku, Polmocie, Fotonie, Zetorze, Kioti, Tymie. Moje osiągnięcia to wyłapanie kilku multi i koniec. Ogólnie mogę być modem, który nic nie robi. :P Do błędów mam Mozillę.

 

Kiedy będą wyniki? ( właściwie tylko po to napisałem ten post, ale kandydatura jest więc sorry Andrzej&Balzak)

 

Mam na imię Stefan, pochodzę ze wsi. Mam 25lat i jestem nierobem, który ogranicza się tylko do siedzenia przed kompem, a na gospodarstwie pracują pracownicy. Użytkowikiem forum jestem od dzisiaj, ale mam sporo planów co do lepsiejszego funkcjonowania tegoż zacnego portalu. Jestem uczciwy, łatwo mną kierować, wiem komu się podlizać, a komu zrobić coś innego. Siedzę i czytam, a wnioski się same nasuwają. Chciałbym zostać modem, ponieważ boli mnie zachowanie uzytkowników takch jak: @Henius91, @marekgizo, @Barotszponiatowice, @zbych, @Dziedzio92, @misiu873, @Antytruciciel, @tomasek, @przemrolnik, @HubertOjdana, @FarmerF10244C1 oraz wiele innych, których z obiektywnych powodów bede sukcesywnie dopisywał, aż do rozstrzygnięcia tegoż konkursu na moderatorów :)

 

Dziękuję, pozdrawiam, prosze o przychylne rozpatrzenie prośby :) Jak trzeba to kupię sobie JD :)

 

Jo tyż siem zgłoszom hociaż woloł bym sie dostoć do "semu" ale już po wyborach. Oczywiście "cho coś zrobić".

 

witom jestem Jendrek mam 28lat i pochodzem z malem miejscowosci w powiecie swietokrzyskim. na forum jestem od 3 lat ale zem pracował przec 3 lata za wschodniom granicom jako kierowca ciongnika rolniczego, gównie zem jezdził w transporcie na gornym zaczepie, no ale do rzeczy zracji ze zem jest troche nie rozgarniety to bede sie idealnie nadawoł na moda bo moge siedziec dniami i nocami abysta mi ino prad i internet oplacili( jedzenie i sprawy fizjologiczne bede sam zalatwioł) po za tym jestem chlopem ze wsi co widac a to sie powinno tyz liczyc, duzom uwage rowniez posiwiecom na pisanie poprawna polszczyznom i tego tyz bede wymagol od uzytkowników tego forum, a i mom maly ale to bardzo maly problem ze niektorych bede musiał tempic bo mnie na nerwy dzialaja ale widze ze nie tylko jo mom ten problem tutaj, a i jeszczem chcialem dodoc ze bylem moderatorm na forum o tematyce uprawy stosunków miedzy ludzkich.

 

PS. kiedy moge spodziewac sie swojej denominacji?

 

 

 

aaa to jok nie mozno skladac juz wiecej kandydatur to zamknijta ten temot a nie ludzi w blad wprowadzata

 

po za tym w swojej wypowiedzi nie widze zadnego OT wiec nie wiem za co te procenty Panowie modelatorowie...

 

I jak dostałem siem czy nie bo siem niecierpliwiem ? A samogon już siem hłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Na post kolegi @DanielFarmer

Zorientowałem się dzisiaj co do cen no i europrofi 50m3 w tej chwili kosztuje 215-220tys a praso-owijarka 250tys wzwyż....to tego musialbym lawetę na bele dokupić....nie dość ze maszyny droższe to i zbiór droższy

@mario3004 napisał

Na co ci paszowóz 50 m3??? Mniejszy wystarczy.

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2227-sianokiszonka-w-belach-czy-moze-w-silosie/page__st__380 post #399 :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Zupełnie jak Korea ;)

a nie zauważyłeś kolego Pawlus 224, że My utrzymujemy ten portal? Jakby nikogo nie było na AF to portal zakończył by "żywot". Czy się nam to podoba czy nie tak musi być. Jacek wymyślił AF ale chyba nie wie komu zawdzięcza ten sukces. AF to My Wszyscy bez nas nie ma AF czyż się mylę? Lecz Bogiem zawsze bedzie Yacenty

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Nie wiem czy było, ale coś w stylu "poszukiwanie EHR-u" ;)http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/235756-claas-axos-330-cl/


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

U mnie też c360 nie dawała rady to znajomy przyjechali nowym nh t6070 to tak śmierdziało później, że myślałem że nic nie urośnie a tak fasola dała mi 999t z ha sam się dziwię bo zawsze było tam co najwyżej 10t z ha, w tym roku tez go wziąłem na usługę to ciągnik się zapadł i go bagno wessali, ale przyjachał jeszcze nh tm190 i jak go wyciągali to go rozerwało i tyko kalesony po nim na polu zostali. Yarecki widzę że ty też masz sporo ziemniaków, ja mam 200ha i już zaczynam kopać a ty już wykopałeś wszystko?

 

bajkopisarzu dostaniesz urlop

 

]Widać kolega wcześnie zaczął sylwestra

Edytowano przez pawel6485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj