toniekmf255

Najlepsze cytaty z AF

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Pług 2-skibowy

heh a zapotrzebowanie mocy to chyba jakieś 25 koni i jeden osioł co to prowadzi <żart> :)

 

 

:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

@brzozak2 common rail vs pompowtryski

moze opisze roznice miedzy liczba c. a liczba o.

to tak jakbysmy posuwali panne od przodu badz od tylu. od przodu bralibysmy pod uwage cycki jako parametr opisujacy zwloke zaplonu, a od tylu pupcie. jesli dojdzie do zbyt szybkiego "zaplonu" to panna bedzie nie zadowolona, jesli bedzie zbyt pozny to tez bedzie nie zadowolona bo ja umeczysz jak konia na rodeo.

opisana pupcia i cycki to nasze liczby o. i c. wszystko jedno czy mieszanka zajarzy sie od iskry elektrycznej, czy od koncowki fali, ktora rozpocznie zaplon, tak samo wszystko jedno czy zajarzysz sie cyckami czy pupcia i tak musisz to zrobic optymalnie.

:P Takich ludzi mogłoby być więcej i szacun za pomysł pozdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Taki ltz-ecik napewno fajniejszy jest od c 360 i ekonomiczny, jest taki wokolicy, ale gościu ma tak że często jak dostanie po garach wypluwa uszczelkę spod głowicy i gościu se chwali że każdy gar ma osobno głowicę

 

Heheh to bylo dobre. LTZ chlodzony powietrzem nie ma uszczelki pod głowicą :P

C-360 czy MF 255 czy Zetor 5211 czy C-360 3p - Agrofoto.pl Forum - strona 19

 

Ferdek bez urazy. Ale fajny tekst :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

witam

mam pare pytan w tym roku koncze gimnazjum i mam dostac gospodarstwo od wujka ok 15ha hciałbym sie załapac jak kazdy na dofinansowanie dla młodych rolnikuw wienc po gimnazjum chciałbym is to technikum rolniczego(bo zawoduwi niema w okoliczy) ale jesli pujde to bede musiał byc w internacie bo niema dojazdu.a jesli będe placił przez 3 lata KRUS a niebęde miał szkoly to tesz sie załapie??

a jesli by ktos mugł powiedziec jakie som wymogi jestem z woj.opolskiego czy ktos by mugł podac jaka jest srednia woj albo gdzie to moge znales lub gdzie sie mam udac aby mi dokładnie wytłumaczyli?

 

dziękuje z gury za pomoc sory za błendy prosze poprawic jesli sie znajdom.

 

 

haha:D On to sobie chyba z moderatorów jaja robi:D Mi tam błędy nigdy nie przeszkadzają, sam popełniam ich dość dużo, no ale bez przesady!


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

@hospodar żalił się, że kierowca poszedł do innego. tongue.gif Zresztą pod znakiem zapytania stoi, to czy jeszcze zobaczymy tu @Lorda. blink.gif Być może jak Feniks z popiołów odrodził się jako @Hospodar. laugh.gif

Autorem tekstu jest @Bobek_Farmer

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

"Ja to jeszcze lalke dmuchaną z wentlem samochodowym, żeby sprężarką pompować, bo już usta i płuca mnie bolą :/"

 

 

 

W temacie

 

Co byście kupili jeszcze do swojej gospodarki żebyscie byli zadowoleni? haha :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

"No to po małym" - powiedział rolnik wyciągając jądra z sieczkarni. napisał @Hanter150 w temacie 'opisy i powiedzenia (czy jakoś tak) hehe dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

"buuuu żeby ci kukurydza po trzy kolby dawała, żeby ciągnik poślizgu w polu nie miał żeby

pszenica po 80 ziaren z kłosa ty chytrusie jeden" klatwa czarodzieja @garka w temacie "pierwsza skladka na AF"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Użytkownik @URSUSAGRO5714

"Nie wiem jak inne marki ale np. Fendt nie zmienił się również od ok. 20 lat. Nie licząć stylistyki i innych szczegółów. :) "

 

Uzytkownik który bardzo broni ursusa :) nie wiem jak was ale mnie to rozśmieszyło

 

komentarz pod zdjęciem

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=194381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk96    1

Co to są przed puszki? :blink:

 

na to odpowiedź

 

Coś co się puszy... Tylko nie wiem przed czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

mirasek

Jeśli blokator nie działa to napewno nawalił bulbulator i trzeba wymienić przyczłapy, taką część rubensztyka od holajzy, którą przykręca się do trykotki.

 

 

 

wiadomo o co biega :blink: :huh: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pod jakimś zdjęciem ciągnika ktoś zapytał: Jaka masz w nim skrzynię?? na co użytkownik odpowiada: Skrzynię biegów. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1302

TEMAT:Pytanie do uwodzicieli, lordhagen:

 

"Mnie to najbardziej denerwowało, jak mi gościówa słodziła, jakim to wspaniałym jestem chłopakiem itp. itd. głupoty, no myślałem, że mi zaraz poleci Bizona kupi, tak mnie wychwalała..."

 

HAHAHAH dobre!


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartollini    1

@damian18

jedno osiowy się na góry nie nadaje bo jak zwalimy juz pół rozrzutnika i mamy podjechać pod górę to są problemy i to chyba jedyna wada jedno osiowego;p

kris14 z cięta ripostą i przywróceniem do myślenia

A jak będziesz miał dwuosiowy to ciężar też pójdzie na tył i co wtedy zrobisz?

pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj