toniekmf255

Najlepsze cytaty z AF

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

W temacie o uwodzeniu ;)

Łe tam potwór nie potwór byle miał otwór ;) [...]

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Cytat kolegi @Marco184

,,Oj kolego mylisz sie , nie wiem jak c 330 ale rusek w 6 t rozrzutniku chodzi u kumpla a ma pagorki jak trzeba i nie ma problemow u mnie w 4 tez nie ma sipma rolujaca tez nie problem no chyba za na sianokiszonke no to czasami przydusi ruska z rotacyjna z 173 problemow nie ma tylko w samozbierajacaj i prasie przeszkadza to ze jednostopniowe sprzeglo jest po za tym jest ok a widze ze nie masz pojecia o t 25 skoro tak piszesz ja w 4 t rozrzutnikem t 25 mniej spale jak ty kazdym inny ciagnikem''

 

Zdziwiła mnie ogromna moc tego T25 <szok>

 

Reszta tematu; http://www.agrofoto.pl/forum/C-330-czy-T-2...html&st=640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

T25 z 6 tonowyn rozrzutnikiem ?! ;) moja c-360 ma ciężko przy takim, niekiedy potrafi lekko przód poderwać a co dopiero t25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ha ha ha :) Gdzie i za ile sprzedaja takie bajki? :):) To jak ma taką siłe to aby mu 8 tonowy przyczepić i niech z nim śmiga sobie :D


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499
Jeśli chodzi Ci o cepy to dokładnie nie wiem,ale wydaje mi się,że trzeba wymnieniać kompletami,bo one są jakś wywarzone.Iinaczej cały kombajn wpadał by w drgania i skakał jak ping-pong po polu.Przynajmniej jak do SUPRA kupowałem to wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
A jechowi już jakiś czas nie przychodzą do mnie raz przyszedł koleś z młodą laską to ich tata do siana chciał zabrać

 

 

 

:D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11
mój jest też zalany cały ale podwiązuje drutami bański plastkikowe i później wylewam z nich olej do silnika bo mi bierze i musze 15 litrów dziennie dolewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

@wsk125ccm jeszcze cytat tego samego usera ;D

'rolnik199019lat'

,,ja wiem jak temu zaradzić nie wiecie co sie robi ? zamiast oleju trzeba nałożyć tawotu bo gęściejszy i wtedy musi poodnosić''

&

 

cytat tego samego użytkownika ; ,,władek to zemsta stalina'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

hehehehe

 

zemsta stalina dobre


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Proszę o zdjęcie 10% ostrzeżeń z mojego konta, ostatnio % dostałem dnia 1 stycznia 2009r

 

 

 

+10%

 

 

 

Wszystkie posty w tym temacie to jeden wielki kabaret, polecam poczytać :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie chodzi o date... :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

wiem wszytko pięknie napisałem a tu zonk

 

 

 

+10 :)

 

 

to wymiata poprostu :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zetor w innym temacie poleciały % dla 3 osób pod rzad :) ciekawe czy znajdziesz ten temat :)

 

myślałem ze ten przypadek wpłynie pozytywnie na kolejnych starających się o zdjęcie %% a tu zonk :D następna osoba nie mogla poczekać do 2 lipca...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
proszę o zdjęcie 10% ostrzeżenia

 

+10% za próbę oszustwa

@krolikNH

 

Proszę o zdjęcie 10% ostrzeżeń z mojego konta, ostatnio % dostałem dnia 11 stycznia 2009r

 

"Ostrzeżony May 10 2009, 15:25"

 

+10

 

Proszę o zdjęcie 10% ostrzeżeń z mojego konta, ostatnio % dostałem dnia 1 stycznia 2009r

 

 

 

+10%

 

później była jedna przerwa gdzie ktoś dobrze policzył datę :D

 

Ale moje pierwsze 10% które dostałem 11 stycznia. te z 10 maja są moimi drugimi %

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Zdejmowanie-u...kom-t17624.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Zdejmowanie-u...kom-t17623.html

najpierw poczyutaj pierwsze posty uważnie a potem dopiero pisz.

 

%% za zaśmiecanie tematu.

 

 

sorki kilka dni za wczesnie napisalem;/

 

%% za zaśmiecanie tematu.

 

roszę o zdjęcie 10% ostrzeżeń z mojego konta, ostatnio % dostałem dnia Dec 23 2008

(chyba to już pół roku ) ...

 

od tego tak ale potem dostałeś jeszcze:

Ostrzeżony Jan 2 2009, 22:24

 

+ 10%

 

Ten temat to jeden wielki kabaret :) 7 postów, 6 ostrzeżeń :) a ludzie i tak sie nie naucza


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Mój kolega o nicku look1990 prosi o zdjęcie%

 

ban za multikonta andrzej2110

 

a to mnie rozwaliło całkowicie.. total hardkorowiec :D:)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Sam, się wkopał :)

 

poszukaj w zgłaszaniu fotek do głosowania. Tam jest ciekawy wpis też :)

Ten temat to jeden wielki kabaret :) 7 postów, 6 ostrzeżeń :) a ludzie i tak sie nie naucza

 

Musze się z tym z przykrością zgodzić :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

daj andrzej cytat :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
http://www.agrofoto.pl/forum/Zetor-5340-Sa...mage148850.html

 

Proponujemy fotki innych użytkowników - nie swoje

 

 

Ja bym proponował:

http://www.agrofoto.pl/forum/Zetor-5340-KD...mage149154.html

 

Nie bądź taki cwany. MULTIKONTO !!!!

W pierwszym poście dopisał królik w drugim ja :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

haha jeszcze się walnął w nicku... zetro :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to raczej specjalnie bo ty masz zetor a 2 takie same nie mogą być.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj