szlachcic666

john deere 2066 -Przestały działać ustawienia obrotów bębna , wentylatora i szczeliny

Polecane posty

szlachcic666    13

witam mam problem, mianowicie po zimowym przestoju w kombajnie jd 2066 przestały działać ustawienia obrotów bębna , wentylatora i szczeliny omłotowej, czyli te trzy przyciski w podłokietniku obok kompa od czego by zacząć poszukiwania problemu, może ktoś miał podobny problem, z góry dzięki za każdą sugestie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stanrol
      Witam. Potrzebuje informacji  na temat czy można używać klepiska kukurydzianego jako uniwersalnego i kosić na nim inne zboża: pszenica,rzepak,owies itp. Czy kombajn będzie wymłacał? Klepisko kukurydziane jest z drutu 6mm, posiada odstęp miedzy drutami 16mm. Pytam ponieważ nie chcę zmieniać klepiska w sezonie miedzy zbożowym a kukurydzianym ponieważ jest to pracochłonne.

• Przez dwaa9
      Witam. 
      Gdzie w 1640 jest czujnik ciśnienia oleju silnika i skrzyni biegów? 

2. Może mi ktoś podesłać zdjęcie podłączenia przewodów do elektromagnesu napędu? Mam pozrywane przewody i coś tam brakuje. 

• Przez Daniel3321
      Witam planuje zakup nowszej maszyny i zastanawiałem  sie nad jd 2256.Prosił bym uzytkownikow tych maszyn  zeby wskazali na co zwrócić uwage  przy ogledzinach  . Oraz  jaka przepustowosc  ma ten kombajn i orientacyjne spalanie 
      z gory dziekuje 
    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj