News
michalkowalski115

Opryskiwacz Pilmet problem z rozkręceniem lanc

Polecane posty

Witam. W końcu zabrałem się za remont opryskiwacza, chce wymienić węże, rozpylacze, i odnowić lakier. Przy rozkręcaniu lanc pojawił się problem ponieważ nie mogę wyjąć tych śrub (widocznych na zdjęciach), na pierwszym zdjęciu widać że został sam gwint (ponieważ reszta śruby o dziwo była luźna) i za nic nie mogę tego wybić, a na drugim zdjęciu jest cała śruba, próbowałem ją wybić ale bez skutku. I teraz pytanie, czy one są tam założone na stałe? 

post-35961-0-25383900-1467894493_thumb.jpg

post-35961-0-07294100-1467894572_thumb.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Te śruby się wykręca chwytając za część ponad sprężyną. A przy tej urwanej będziesz musiał się trochę napracować, żeby uratować gwint.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Farmer79wlkp
      Szukam opinii o opryskiwaczach producentów wymienionych w tytule. Interesuje mnie opryskiwacz ciągany 1500-2000litrów z belką 15m. Raczej są bardzo podobne do siebie i z tą samą belką produkowane w okolicach Góry Rawicza. Wiadomo że są składane w "stodole" ale trochę z tego co wnioskuję jest ich już sporo na rynku. Jak sprawdza się w nich belka opryskowa?
    • Przez Kamil1025
      Witam. Niedawno kupiłem opryskiwacz Pilmet Europa 2518 z roku 2006.
      Opryskiwacz ten posiada komputer BRAVO 300. I mam problem ponieważ nie mam końcówek do rozlewania nawozów płynnych. I potrzebuje pomocy jakie końcówki kupić żeby dało się je skonfigurować z komputerem. Chodzi mi o to że na komputerze wybiera się rodzaj końcówek i nie wiem na jakie ustawić do dysz które kupię. Proszę o pomoc 
    • Przez Andrz_
      Witam wszystkich serdecznie 
      Mam wielka prośbę może któryś z kolegów ma do do sprzedania jedną sekcje rozdzielacza . Jest to rozdzielacz stalocisnieniowy Amazone UF 1000 . 
      Na 2 zdjęciu widać uszkodzony element   urwany kruciec góra została zdemontowana.  Ew . Proszę o rady gdzie  mogę szukać w. w sekcji.
      Jak dodałem w nie odpowiednim dziale to przepraszam 😉
      Pozdrawiam

• Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
    • Przez zet9540
      Witam , w najbliższym czasie muszę się zdecydować na nowy opryskiwacz o pojemności od 2400 do 2700 , 21m lanca i komputer GPS. Proszę o propozycję
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.