Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Marecki2922
      Witam , panowie mam prasę taką jak na zdjęciu i czeka ją już raczej tylko złom może przy odrobinie szczęścia znajdzie się jakiś kupiec ze wschodu , ale do rzeczy mam może trochę szalony pomysł ale może się udać otóż jak by zrobić z tej prasy rębak, drewno mógłby podawać nawet oryginalny podajnik ten poprzeczny a tłok raczej by poradził z drewnem o grubości do 10 cm . Co wy na to?
    • Przez michal12301
      Witajcie. Chciałbym się poradzić czy mieli byście jakiś pomysł jak zrobić wrota. Problem jest w tym że miałem zrobić przesuwane ale wystaje właśnie ta klamka i nie wiem jak to rozwiązać. W drugą stronę drzwi nie mogą chodzić.

• Przez Kamil103
      Witam! Mam pewien dylemat z układem pneumatycznym do MF-6270(sprowadzony z Francji)a tam, nie ma pneumatyki,jest tylko hamulec hydrauliczny.Posiadam też ursusa 4514 który ma pneumatykę(jednoobwodową)więc nie mogę przerobić przyczep na hydr-hamulce,I tu moje pytanie chciałbym sam zamontować pneumatykę do MF-tylko nie wiem od czego najlepiej nadał by się sprężarka-i oczywiście cały układ-Chciałbym się dowiedzieć co wchodzi w ten układ pneumatyczny(jakie zawory,reduktory)i jaki był by koszt tych części i różnica cenowa między Układem 1-obwodowym i 2-obwodowym,Widziałem gotowe układy ale cena jest ogromna http://allegro.pl/pneumatyka-kompresor-sprezarka-john-deere-i-inne-i1511814824.html,NO i czy trudno jest zamontować taki układ,I jaki elementy wchodzą w ten układ.Proszę o pomoc!!
    • Przez goolman19
      Witam. Chcę zrobić do tegorocznych ( i następnych <_< ) żniw przyczepę do balotów na której znajdowało sie przynajmniej 30 balotów 150 x 120 . Chciałbym wykonać to w miarę tanio i z dobrych podzespołów :lol: Chciałbym aby ktoś z was pomógł mi i podzielił się informacjami na ten temat, bo może robił ktoś już takie coś :lol: Chciałbym aby całkowity koszt nie przekroczył 2500 zł. Otóż też chciałbym aby koła były na 900 oponkach :lol: Pozdrawiam i czekam na propozycję <_< Jeżeli ktoś posiada taką przyczepkę to prosiłbym o zamieszczenie tutaj foty B) pozdro ;]
    • Przez marce127
      Witam serdecznie,
      Nasi Koledzy potrafią zdziałać wiele. Jak przypuszczam, nawet ze zwykłej aluminiowej drabiny może powstać super podajnik do warzyw (jak na zdjęciach):). Zastanawiam się czy mógłby ktoś podzielić się tutaj swoim doświadczeniem w tym temacie.
      Zasilanie hydrauliczne - czy np. trzeba dzielniki ciśnienia, może propozycja jaki silnik (jasne że wolnoobrotowy, itp.) ale może ktoś napisze coś konkretniej
      Bębny - może ktoś ma pomysł skąd wziąć gotowy itp.
      jasne że można na olx kupić gotową taśmę ale to nie o to chodzi:)
      dzięki z góry za ewentualną dyskusję