Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skok    1

Witam

Chcę kupić prasę BR 7070 z 2009 roku ma ona zrobione 30000 bel to dużo ?/??

Piotrek26    1

Mało nie jest, ale i nie dużo. Zależy przede wszystkim jak nią pracowano, bo można robić 10 tys. belek rocznie i będzie przy prawidłowej eksploatacji i regularnych naprawach/przeglądach pracować dłuuugie lata. 

30 tys. na 7 lat to niecałe 4,3 tysiąca belek rocznie, ale jako, że mamy środek sezonu to licząc 6 lat eksploatacji czyli 5 tys. belek rocznie.

Mój tata robił BR6090 po 9-10 tys. belek rocznie, ale "szanuje" sprzęt i dba o niego, dlatego prasa właściwie chodzi jak nówka. Sprawdź naciąg łańcuchów, od spodu czy bardzo pogięta, ew. czy widać malowanie/klepanie. Jak widać że ktoś tłukł osłony i podłogę na chama młotkiem i wymalował czarną farbą aż się błyszczy - odpuść sobie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez remus2893
      Witam pytanie dla posiadaczy pras new holland. Jak bardzo macie wkręconą regulacje pompki centralnego smarowania ponieważ u mnie w sezonie to nie działało.

• Przez Pacias94
      Witam. Czy mógł by się ktoś wypowiedzieć  na temat tych pras czy warto kupić taka czy lepiej dac  sobie z nią spokój 
    • Przez zulus
      Witam wszystkich, powiedzcie mi czy można puścić aparat sznurka bez balota i czy ktoś dorabiał te blaszki w komorze od potencjometrów napełnienia komory ?
    • Przez Marcinu83
      Jak w temacie jaka jest różnica  pomiędzy tymi prasami? Wydaje się być to samo poza tym że 548 jest z młodszego rocznika.
    • Przez cz516
      PRASA 5980 to jest to samo co 644 lub 654. a problem jest taki że nie ucina siatki i nie mam pojęcia o co chodzi pomożecie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj