Skocz do zawartości
BestTeam

Osłabienie/choroba maciory??

Polecane posty

BestTeam    2

Witam.Mam problem z maciorą.Wczoraj o godzinie 20 byłem u maciory i normalnie chodziła i funkcjonowała.Dziś rano leżała jak kłoda i tak jest do tej pory.Miała przy sobie prosiaki 5 tygodniowe,oczywiscie zabralismy je od niej.Rano byla bardzo zimna i przykrylismy ja kocem.Dosc czesto robi obornik co jakas 1-2 godziny,ale on jest dobrej konsystencji.Teraz pije wode/mleko i juz troszke jest cieplejsza.Co jej moze byc,

Dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam

gofiaczek    74

A dawałeś jej jakieś dodatki mineralne? Może brakuje jej witamin i wapnia. Prosiaki już chyba do odsadzenia.

Być może jest tak jak twierdzi Przedmówczyni i maciorze brakuje witamin,minerałów. Podawaliście jej coś? Opisz nieco więcej szczegółów,ale bądź w kontakcie z weterynarzem na wszelki wypadek,wezwij go nawet aby ją zbadał.

Wiadomość z agroFakt.pl

gofiaczek    74

No właśnie jestem ciekawa jak się to skończyło... W takim stanie to już pasowałoby, żeby wet podał wapń.

Racja i dlatego też czym prędzej zalecam wizytę weterynarza w gospodarstwie autora. Jeżeli wątek jest aktualny oraz zaglądasz na forum,to koniecznie daj znać jak się to ostatecznie zakończyło,czekamy na Twoją odpowiedź.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się