News
mgmoto

Jak Uzyskać dostęp do katalogów AGCO LOGIN hasło

Polecane posty

mgmoto    0

Witam, czy wiecie może jak uzyskać dostęp do katalogów AGCO , massey fendta itd... dzwoniłem do korbanka, ale powiedzieli ze ostatni raz robiłem u nich zakupy dwa lata temu i nie jestem stałym klientem ... mam massey 8170 i fendta 926 .. a katalog potrzebny ...

Macie jakieś rozwiązania?

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    865

powiedz im że chcesz kupic u nich jakis wihajster którego nazwy nie znasz i z katalogiem byłoby łatwiej... no bo jak sie z nimi dogadasz?

mgmoto    0

W necie szukałem nic nie znalazłem .... aby dostać dane do katalogu najpierw trzeba coś kupić.

lukbold    865

Napisałem do nich o te loginy. Ciekawe co oni na to. Wkońcu raz małe łozysko za kilka stów kupiłem do MFa :>

mgmoto    0

Ja kupiłem dwa lata temu stelaż kabiny i dach do fendt 208 za 20 tys i tak mnie mają w poważaniu:) , ale nadzieja jest. ;)

mirro    1484

Jeśli sytuacja jest "na gwałt" mogę pomóc. Maila proszę!

strzymek    17

Username: JCIdemo
Password: jordan

​zmieniamy jeszcze na dole Europe na Ameryke północną  i GO

katalogi w wersji amerykańskiej 

• Thanks 1

lukbold    865

korbanek kazał napisać do lokalnego dystrybutora... napisałem i cisza...

kris14    264

Też mnie olali z prośbą o login i hasło, dlatego skreśliłem Korbanka jako potencjalnego kontrahenta. 

bartas616    9

Username: JCIdemo

Password: jordan

​zmieniamy jeszcze na dole Europe na Ameryke północną  i GO

katalogi w wersji amerykańskiej 

agcopartsbook.com

wszystkich modeli nie ma, a niektóre lekko się róznią. Dobre do podglądu co i jak jest złożone.

Dzwonek1993    0

Trzeba pobrać wtyczę aplikacje  do przegladarki zmieniająca VPN np.hola ustawić na Amerykę północna i można wejść jako GOŚĆ do katalogu 😊

andrzej78    107
Dnia 16.07.2016 o 09:21, strzymek napisał:

Edytowano przez andrzej78

luki9610    74

No dobra działa na VPN katalogi  na USA ale jak ja potrzebuje dostęp  do tego:

to co mam zrobić? .  Bo ten login i hasło już wygasły. 

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

lukbold    865

jak to co? siąść i płakać !

A jeśli już skończysz to przeczytać instrukcje i napisać do któregoś dilera MF, żeby utworzył konto

luki9610    74

Dzwoniłem do 
Gravit 
Agromarek
sarna 
korbanek
Agro jurek 
nikt ci tego nie da. ani nie otworzą ci kona jak nie jesteś serwisem czy czymś takim  lub nie masz umowy z AGCO polska

Kanał na yt.com luki9610

lukbold    865

widać mają klienta w nosie i lepiej przez telefon godzinę tłumaczyć co się chce... ja załatwiłem w Roldam bez żadnych problemów choć bym się nie zdziwił jeśli obowiązuje ich rejonizacja

luki9610    74

Ale dostałeś do katalogów części czy do manuala bo to są 2 rożne sprawy do katalogów mogą mi dać ale nie do manuali serwisowych. A do katalogów nie potrzepuje bo ma PDF kilka rodzajów i tez ten dostęp prze VPN przez kont guesta . 

Kanał na yt.com luki9610

lukbold    865

katalogi mam. Manual z allegro ale to zleksza marne tłumaczenie...

Calisto    0

Witam Panów.  A może ma ktoś katalogi do MF 375 ?. Będę próbował uzyskać login i hasło do stron AGCO. Pierwsze próby były fiaskiem i mnie zbyto ale spróbuje w Roldam.

luki9610    74

Tak jak było opisane wcześniej po VPN masz dostęp do samych katalogów

Zainstaluj sobie   "

Hola Free VPN Proxy Unblocker" W Chromie i wybierz np USA lub Kanadę i masz te katalogi pod tym linkiem https://apb.agcocorp.com/

image.png

Kanał na yt.com luki9610

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marian508
      witam serdecznie od 2 miesięcy jestem właścicielem fergusona 5445 z 2005 roku o mocy 90 koni. Niestety zauwazyłem ze przy mniejszych  pracach oraz przy ciągnięciu 2 przyczep zbożna ok 12 ton ciągnikowi brakuje mocy,  nie dymi ale ciagnik ma brak sił zeby sie wogóle np rozpędzić. Co może byc tego przyczyna, lub gdzie moge sprawdzić ciągnik jestem z okolic leszna w powiecie leszczynskim. Ciagnik jest po wymianie wszystkich filtrów.
    • Przez robert199411
      Witam
      Mam pytanie odnosnie mf 8290 powershift. Czy ktos mial problem ze nie chce jezdzic i nie mozna wylaczyc przedniego napedu, a i po dodaniu gazu zapala sie kontrolka braku cisnienia na tylnej osi?
    • Przez LUKAS11
      Witam wszystkich. 
      Podzieli się ktoś doświadczeniami odnośnie przedniego tuza. Amortyzacja, funkcja pływająca, udźwignąć 2,8t. Jakiego producenta wybrać coś w miarę solidnie i estetycznie wykonane w rozsądnych pieniądzach. Może ktoś coś poleci? 
    • Przez Kamilwdz20
      Witam, moj massey 6245 ma okolo 90km ale w porownaniu do ursusa 912 to wydaje mi sie ze jest o wiele slabszy.... jakies pomysly moze co z nim moze byc nie tak?
    • Przez thesykacz
      Witam posiadam MF3070 za tankowałem do pełna pod korek zrobiłem 10 km przy obrotach pół drogi 1500obr a poł tak pod 2000 obr i weszło 4,5l. Wydaje mi się że to trochę dużo czy to normalne? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj