niutekTM140

rozrusznik w dominatorze 108 SL

Polecane posty

niutekTM140    0

jak dostać się do rozrusznika w dominatorze 108SL? nie bardzo jest dojście i szukam innych sposobów. oznaczenie silnika OM 421

misza9128    17

Nwm czy w nowszych wersjach Dominatorów (x8) jest to możliwe ale raczej tak , to kabina jest odchylana i masz dostep na cały bok silnika ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michu6630
      Witam planujemy kupić drugi kombajn jesteśmy już zdecydowani na 5 klawiszowego claasa maxi i tu zadaje pytanie do znawców 😂 czym różni się claas maxi 88 od 98 wiem ze claas 98 ma silnik Mercedesa a 88 jest ciężko znaleźć z mercedesem niestety na tym moja wiedza się kończy xd.Proszę o pomoc jakiego claasa wybrać
      PS.mam jeszcze jedno pytanie czy lepszy będzie claas na szarym podwoziu czy na zielonym.
    • Przez machony
      witam mam pytanie jak ustawić szczelinę po między klepiskiem a cepem dodam że interesuje mnie regulacja   śrubami  po obu stronach   kombajnu claas dominator 76
    • Przez Szymek889
      Witam, posiadam kombajn claas dominator 80, mam problem z nierównym podnoszeniem heder tzn widać że pierwszy podnosi siłownik z prawej strony po chwili dopiero lewy przez co heder jest przekoszony, tak samo dzieje się też z podnoszeniem motowideł najpierw podnosi się z prawej strony dopiero po chwili z lewej. Nie mam pojęcia gdzie leży problem. Czy może być to rozdzielacz? Miało by to związek z hederem i motowidłmi?? 
    • Przez marek2012r
      Witam. Czy posiada ktoś może schematy instalacji elektrycznej Claas Dominator 106 w formacie pdf? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.