osek121

Massey Ferguson 698T skrzynka bezpieczników

Polecane posty

osek121    0

Witam serdecznie

Kupiłem niedawno ciągnik Massey Ferguson 698t i mam małe problemy z elektryką. Chodzi mi o bezpieczniki w skrzynce nad kierownicą. Czy ktoś wie za co są odpowiedzialne i jaki powinny mieć amperaż?

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JANCZAK1176
      Witam fachowców trafił się MF3080 wujowi z zjechanymi frezami po rozebrani Mam dylemat co zrobić . Myślałem dać do napawania ale czy to wytrzyma .Ponoć odcinają od wałka frezy i wyciskając potem spawając .Dokładnie nie wiem co lepsze pytam się WAS co lepsze .Wie ktoś czy w Łódzkim województwie coś takiego robiom
    • Przez rolnik2102
      Witam, pojawił mi się problem w moim MF"ie 6180, wczoraj zauważyłem ze ciągnik przestał pokazywać prędkość jazdy i nie wiem gdzie szukać mam przyczyny i prosiłbym o pomoc.
      Z góry dziękuje za pomoc i podpowiedzi
    • Przez Białson
      Witam, zamierzam kupić traktor MF 2640 i potrzebuje opini oraz informacji o tej maszynce. Prosiłbym o podanie opini w komentarzach ewentualnie zostawienie nr telefonu w wiadomości do mnie w celu kontaktu i uzyskania informacji.
    • Przez Matik7171
      Czy Renault Ares 540rx ma taką samą skrzynie jak Massey Ferguson 30XX. Chodzi mi o działanie. Czy w Areskach tak samo wchodzą gładko biegi jak w MF. Miałem możliwość jazdy MF a teraz kupujemy Aresa i jestem ciekaw. 
    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.