fireseba

Filtry Fednt Vario

Polecane posty

Kris1976    48

Stać cię było na ciągnik a nie stać cię na filtry,hahaha a za rok będę czytał że pompa się zepsuła i pytanie będzie dlaczego się popsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166

ja nic dziwnego w tym nie widzę że ktoś zakłada zamienniki za ori filtry do fendta korbanek dobrze kasuje a ja sam zawsze wysyłam maila do paru firm z numerami filtrów i prośbą o wycenę zazwyczaj biorę filtry mana które są takie same jak oryginały tylko bez napisu fendt;-) lub filtry fleetguarda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

bo są naiwniacy co myślą ze jak na filtrze jest napisane fendt albo jd to znaczy że ta firma je produkuje. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166

i jeszcze filtry donaldsona są godne polecenia więc szkoda dopłacać za ten napis fendt na filtrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

dokładnie z tymi cenami tak jest. Mi do MF za oryginalny filtr powietrza korbanki zaśpiewali 490zł, a za zamiennik donaldsona 230zł, a w innym sklepie z częściami zamówiłem filtr donaldsona za 175zł. Jak by nie było, w końcu w cenie oryginału mam 3 takie same filtry, więc po co przepłacać?


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Stać cię było na ciągnik a nie stać cię na filtry,hahaha a za rok będę czytał że pompa się zepsuła i pytanie będzie dlaczego się popsuł

 

W przeciwieństwie do Ciebie wymieniam filtry i olej.

 

Dzięki za odpowiedzi na pewno coś wybiorę


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Mam problem z dokręceniem filtru ciśnieniowego w przekładni. Wcześniej wymieniałem co 500h to ciężko się odkręcał a teraz po 1000h nie mogę go ruszyć nawet przez rurę. Zapewne osoba która go poprzednio wymieniała nie posmarowała uszczelki. Czy próbować kluczem pneumatycznym z udarem? Czy macie lepszy pomysł i czy na pewno jest to prawy gwint?


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj