wl_master

zasuszanie zboża saletrą

Polecane posty

wl_master    9

Witam, piszę temat z zapytaniem czy ktoś chciałby podzieli się inforamcjami na temat desykacji saletrą zboża? ile poda jej na ha jęczmienia lub pszenżyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

tak w oprysku nie dodałem tego, chodzi mi o fakt szybkości działania bo jakieś reglone jest koło 10 dni przed zbiorem a troche to cenowo to drogo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale randapem opryskaj i po sprawie najtaniej i najszybciej


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

do herbaty se rundup-u dolej.


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale randapem opryskaj i po sprawie najtaniej i najszybciej

 

opanujcie się z tym glifosatem, bo go w końcu zakażą. Podobno w Niemczech wykryli go już nawet w piwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha -   Ja właśnie któregoś dnia słyszałem o zakazie stosowania glifosatu B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

no wlaśnie jak bym chciał glifosatem pryskac to bym to zrobił i tu nic nie mówił ale właśnie nie chce pryskac glifosatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

opanujcie się z tym glifosatem, bo go w końcu zakażą. Podobno w Niemczech wykryli go już nawet w piwie. 

Zgadnij gdzie te piwo sprzedadzą.... Bo wykryć w browarze a wykryć na półce sklepu to różnica.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj