Skocz do zawartości
News
sstefan93

sprzedam kombajn Dronningborg, prasa sipma z224

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal33554
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 224. Wczoraj po wyjęciu tłoka w celu wymiany tulei wciskanych na sworzniu korbowodu , ponieważ korbowód tarł o przeciwwagę , okazało się że muszę wymienić 7 rolek na tłoku. 3 pozostałe są w bardzo dobrym stanie - nie mają żadnych luzów. I tu moje pytanie jakie kupić rolki ? Mam na myśli tańsze po 40 zł za sztukę czy ,,oryginalne'' po 60 zł. Dodam że prasa będzie pracowała na około 12 ha w ciągu roku. 
    • Przez ursus-moc
      Kombajn niejedzie. Do przodu ani do tylu dodam ze czasem jedzie ale słabo i przestaje jechac kombajn to mf stary
    • Przez Borekk17
      kupię kombajn forsthritt e512 z sieczkarnia do słomy  tylko województwo dolnośląskie
    • Przez rafmax
      Witam,
      Pilnie poszukuję Instrukcji obsługi oraz katalogu części do kombajnu Dronningborg D1250.
      Czy ktoś może poratować?

• Przez Dudus_
      Witam
      Posiadam kombajn Claas dominator 58, podczas zmiany biegów, zmniejsza się prędkość. Co to może świadczyć, jak to naprawić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.