Snajper20

Produkty firmy mannol

Polecane posty

Snajper20    5

Siemka, zastanawia mnie olej firmy mannol. Macie jakieś doświadczenia z  tymi olejami? :) W hurtowni dostałem ciekawą oferte na oleje shpd 15w40 oraz 10w40.

Edytowano przez Snajper20

Snajper20    5

Ojciec kupił golfa 2 miesiące temu i tez właśnie był na mannolu i takim go zalal ;) Ja u siebie u osobowkach mam elfa 10w40. I chyba go nie zmienię na  innego miałem platinum i po 3 tys musiałem wymianę robić bo góra za zimnym bardzo klekotała mi ;) Teraz chce do kombajnu i ciągników wlać go w sumie kupiłem do bizonka 20 litrow juz ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam, jestem na kupnie ciągnika - nie wiem jeszcze czy nowego czy uzywanego - w tym momencie to nie ma znaczenia. Jaki olej lejecie do skrzyni biegów (co za tym idzie do hydrauliki zewnetrznej) ciągników? Jaki do skrzyni zwykłej? jaki do skrzyni z 4/6 biegami pod obciążeniem a jaki do bezstopniówki? Ile tak mniej wiecej oleju wchodzi do skrzyni w ciagnikach klasy JD, DF czy MF? Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Ferdek07
      Przeglądam różne fora i ile negatywnych opinie tyle samo pozytywnych o tym oleju, to w końcu jak to jest, dobry czy nie bardzo, mechanicy niby się żalą że dużo osadów jest ale dlaczego miałby być osady jeśli jest API-CH, no i nie ma w ogóle żadnych informacji o "lepszych" odmianach turdusa półsynetycznych i turdus powertec, dlaczego są 2 linie olei półsynetycznych i synetycznych powertec, np. turdus powertec 15w40 semisynetyk i turdus semisyntetyk CF 10w40, to semisynetyk może mieć API-CF, czy to jest minimalny dopuszczalny API silnika w jakim może być zalany ten olej?
      Dlaczego na stronie lotosu turdus powertec semisynetyk opisują jako "dopuszczalny" do agrofarma 85 a już zalecany do agrofarma 420?
      Lepszy ten powertec z API-CI, czy turdus 10w40 z api-CH (tylko dlaczego w nazwach podają CF?
    • Przez KOSTEK12
      Witam,przymierzam się do wymiany oleju oraz filtrów i widzę że jest spora rozbieżność w cenach więc jakie są wasze opinie i doświadczenia w tym temacie,na początek zapytam o tego producenta http://sklep.domix-agro.pl/product_info.php?products_id=721 jest to najtańszy filtr jaki znalazłem do hydrauliki w Case
    • Przez SebaCzyta
      Może na rynku jest coś nowego, protestowałbym jakiś nowy olej. Znacie coś? Polecicie?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.