Zaloguj się, aby obserwować  
kiju221

[150 ha] Jaki kombajn?

Polecane posty

No własnie to w granicach 11-13 litrow zjara:d No bo zależy od jakosci zboża


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@ursus1014turbo nie cytuj poprzedniego postu


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Wczoraj I dzien pracowalismy Mega nie chce zapeszyc ale swietna maszyna super sprawa ktos mowil ze w kabinie jest glosno i np jak ktos chce porozmawiac przez tel to sie nie da u mnie jest elegancko klima dziala radyjko i jazda!!


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Da sie rozmawiac i ciekawe jak se to wyobrazasz puscic muzyke na full i nie slyszec maszyny a jak lozysko palnie czy cos to nawet nie bedziesz wiedzial u mnie jest cicho:D


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ale w innych jest ciszej, wiadomo ze jak sie przesiadziesz z bizona to jest roznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Nie da się rozmawiać ale jak sie muze zapuści na ful albomoże w mega I

Masz taki kombajn? Po czym to sadzisz? Jakos u mnie tez da sie normalnie rozmawiac a nawet ja nie mam radia ;) Wiadomo jest glosniej gdy silnik jest za kabina ale Mega jest tak skonstruowana i juz tego nie zmienimy... :(


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17
ale w innych jest ciszej, wiadomo ze jak sie przesiadziesz z bizona to jest roznica ;)

 

Tak tu sie z toba zgodze na pewno to tez wplynelo na moja ocene kabiny ale jestem pod wrazeniem komfortu jak i calej maszyny.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie mozesz przeczytac kilku postow wczesniej? Kombajn zostal juz zakupiony i nawet w polu wyprobowany!!


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Widocznie gosc doatal bana i zostaly jego posty usuniete. Napisal tak : "Ja bym wybral JD"


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
do kogo dokladnie pijesz?? i o co ci chodzi, bo nie za bardzo kumam ;)

 

@Brzozak2 -po prostu posty usunąłem bo i tak nic nie wnoszą do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Do uzytkownikow Megi mam problem jak przywiazlem ombajn do domu to eleganco trzymal paliwo w zaworze i nie schodzilo za kazdym razem a po 2 tygodniach zaczelo mu schodzic paliwo i teraz za kazdym razem musze pompowac paliwo zeby mogl odpalic.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

My mieliśmy coś podobnego w małym Dominatorze 76 ale go sprzedaliśmy i nie mamy kłopotu :P. Niestety nic z tym nie zrobiliśmy bo nie wiedzieliśmy co zrobić.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

Do użytkowników Megi-jak sprawdzacie czy ziarno jest odpowiednio wymłucone i wyczyszczone skoro za kabiną jest silnik a potem dopiero zbiornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No trzeba wyjść z kabiny bo przez szybe w kabinie niezbyt widać czy ziarno jest dość czyste.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Dokladnie wychodzisz z kabiny na pomost i juz wszystko widzisz. A jak sie ustawi dobrze kombajn i sie go ze tak powiem "wyczuje" to nie trzeba zagladac ;)


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
Tez myslalem tak nad hederem max 5.1 bo wlasnie pozniej jest problem z przejazdami na pola. A jak myslicie warto kupywac maszyne chodzi mi konkretnie o Claas ktora ma przebieg 3000 mtg??

 

zależy na czym pracował mój sasiad kupił z przebirgnem 2500mth i jest cholernie zuzyty ale zrobił to pewnie w kukurydzy jesli wiesz ze kosił zboże to można to porównać do vw pasata tdi z przeciegiem 200tyś ;) wiec to całe nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Po co cytujesz takie stare posty??

@kiju już kupił kombajn i przetestował go w żniwa


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ty jesteś ślepy czy co przecież już kolega wyżej zwrócił ci uwagę !!!!!!!!!! :angry:

 

A twój post co wnosi do dyskusji?!

Edytowano przez Matey

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
nie spojrzałem na date moj błąd pozdrawiam B)

Nie cytuj poprzedniego postu bo dostaniesz % ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini    0

mam 80ha + 50ha usługi do młócenia, jaki byłby dobry na te ha, ma byc nowy i może być do 350 000,

heder od 4,20m do 4,60m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Może jakiś NH np TC5060 bądź TC5070?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj