Szymo-1614

Vicon RV 126 L Proszę o doradzenie

Polecane posty

Szymo-1614    0

Witam mam zamiar kupić prasę Vicona RV 126 L mam zamiar prasować nią tylko słomę. Chciał bym wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie tej prasy czy są awaryjne i jak z częściami np.łańcuchy pasy Mam jedną na oku ale odstępy na psach nie są takie same przy niektórych jest mała odległość a przy innych większa jest możliwośc ustawienia ich w takich samych odstępach ? Bardzo proszę o pomoc Z góry dziękuję :) 

Dami147    17

pasy jak pójdą w ruch same sie ustawia i przerwy będą takie jak powinny być

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SamaPrawda
      Witam, planuję kupno prasy vicon, na co zwrócić uwagę przy kupnie? jakie są jej słabe strony. 25 tyś belek to dużo jak na taką prasę? Bać się takiego przebiegu czy raczej nie?
    • Przez SamaPrawda
      Witam, planuję zakup prasy za około 30 tyś, ma współpracować z ciągnikiem 80km Ma ktoś taki zestaw? co sądzicie o tych markach? Może macie inne propozycje?
    • Przez przemob1234
      potrzebuje pomocy z obslugą komputera Vicon.
    • Przez kubaursus3p
      witam. orientuje się ktoś jakie są długości pasów w tej prasie?
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.
      Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.