Skocz do zawartości
Szymo-1614

Vicon RV 126 L Proszę o doradzenie

Polecane posty

Szymo-1614    0

Witam mam zamiar kupić prasę Vicona RV 126 L mam zamiar prasować nią tylko słomę. Chciał bym wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie tej prasy czy są awaryjne i jak z częściami np.łańcuchy pasy Mam jedną na oku ale odstępy na psach nie są takie same przy niektórych jest mała odległość a przy innych większa jest możliwośc ustawienia ich w takich samych odstępach ? Bardzo proszę o pomoc Z góry dziękuję :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gerard22a
      Witam was forumowicze, Kupiłem prase deutz fahr rb 3.56 całkiem ładnie śmiga, ale mam problem z rozszyfrowaniem jego komputerka.
      czy ktoś mógłby opisać jego funkcje? on pasuje do deutz oraz vicon 

Ponumerowałem dane obrazki i chciałbym byscie mi je rozszyfrowali  
      z góry dziękuje  

• Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

• Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz Vicon RS-M z 2005 r. o ładowności 1500 kg , stan bardzo bodry , nie malowany ,  hydraulicznie sterowany , poziomowanie hydrauliczne . więcej info prosze dzwonić 503-459-794

• Przez kamilo2277
      Witam, potrzebuję pilnie opinie na temat tej prasy, czy warto i jak z częściami ?
      Link do prasy https://www.olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-zwijajaca-vicon-kverneland-john-deere-krone-rolka-CID757-IDmBWQG.html
    • Przez APT
      Sprzedam rozsiewacz VICON 600 KG cena 700 zł.
      Rozsiewacz w dobrym stanie. Rama dodana tak by można było doczepiać do ursusa 360.
      Woj. pomorskie. Szczegóły na priv.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.