Skocz do zawartości
kserkses

HUMOR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arturo    35
mirasek    7

Ładna młoda dziewczyna poszła ze wsi swojej na targ do pobliskiego miasteczka na zakupy. Pobyła jednak przy straganach dłużej niż zamierzała i musiała wracać po zmierzchu. Traf chciał, że w tym samym czasie, tą samą drogą wracał do wsi także rosły, cichy chłopak z sąsiedniego gospodarstwa. Idą, idą dłuższą chwilę, po czym dziewczyna rzuca:

-Wiesz, zastanawiam się, czy słaba i bezbronna dziewczyna, taka jak ja, powinna wędrować po ciemku z silnym, wielkim mężczyzną, takim jak ty.

Chłopak ignoruje ją i nic nie odpowiada. Idą dalej i za kilka minut ona znów zaczyna:

-Prawie mi straszno tak iść samej z tobą, w tych ciemnościach. Jeszcze przyszłoby ci coś do głowy...

-Słuchaj- mówi chłopak- wracam z targu, w jednej ręce niosę kurę i łopatę, w drugiej trzymam wiadro i sznurek, na którym prowadzę kozę. Jak miałbym ci coś zrobić?

Dziewczyna po dłuższym namyśle odpowiada:

-Przyszło mi tylko tak do głowy, ze gdybyś wbił w ziemię łopatę, przywiązał do niej kozę, a kurę przykrył wiadrem- to dopiero wtedy byłabym w tarapatach!!

witek0792    2

Pani pyta Jasia: -Ile masz lat? -Nie wiem -Ile jest gwiazd na niebie? -Nie wiem -Jak twój dziadek przechodził wojnę światową? -Nie wiem -Jak twoja babcia piecze ciasto? -Nie wiem Jaś idzie do domu i pyta sie mamy: Mamo,ile mam lat? -7 Idzie do taty: Tato,ile jest gwiazd na niebie? -Tego nikt nie wie Idzie do dziadka: Dziadku,Jak przechodziłeś wojnę światową? -Z krwi i kości Idzie do babci: Babciu,jak pieczesz ciasto? -Raz,Dwa,Trzy i gotowe Na drugi dzień idzie do szkoły: Pani pyta Jasia: -Ile masz lat? -Tego nikt nie wie Ile jest gwiazd na niebie? -7 Jak twój dziadek przechodził wojnę światową? -Raz,dwa,trzy i gotowe - Jak twoja babcia piecze ciasto? - Z krwi i kości.

marcin975    0

Takie ogłoszenie okazało sie w dziale giełda. Postanowiłem je tu przenieś (tu bardziej pasuje :P ).

kupie moderatora w stanie bardzo dobrym. koniecznie garazowany. rok produkcji nie gra roli wazne jest tylko to zeby byl posluszny i koniecznie nie malowany i zbytnio niebity przez rodzicow i kolegow

Edytowano przez marcin975

andrzej2110    529

fakt niezgodności z regulaminem giełdy pomijam. Ale ogłoszenie o kupnie moderatora?? to trza mieć pomysł.

PS: Nie podał tylko czy ma to być MOD z AF czy inny :P

krolikNH    56

Z początku nie wiedzialem o co biega, ale jak doszło to normalnie prawie z krzesła spadłem. No no ma się tę bujną wyobraźnię... :P

marcin974    25
Z początku nie wiedzialem o co biega, ale jak doszło to normalnie prawie z krzesła spadłem. No no ma się tę bujną wyobraźnię... :P

Ty to Ty a jak ja zobaczyłem login ...975 :P:D

Tego zioma nie ruszać -bedą z niego ludzie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się