kserkses

HUMOR

Polecane posty

Ares    3

Dowcip z czasów PRL

Milicjant podchodzi do gościa załatwiającego się w miejscu do tego nie przeznaczonym i mówi:

- Obywatelu, tu nie wolno sikać, do jasnej chole.y kibel jest 30 metrów stąd, a wy co tu co tu?

- A co pan myśli, że ja mam szlauf? - odpowiada mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

spotkaly sie dwie kolezanki i gadaja co slycchac,jak tam zycie intymne,faceci itd.jedna mowi ze kupila sobie skunksa bo zaje...scie robi minete i jej bardzo poleca.widza sie znowu za jakis czas i ta pierwsza pyta no i jak a druga odpowiada ze super i dziekuje za polecenie ale pierwsza pyta jeszcze a jak ze smrodem a druga na to:trzy dni zygał ale sie przyzwyczaił...he he he


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ares    3

Hahaha. Dobry kawał. Słyszeliście to?: Dwie kobiety robią pranie. Jedna mówi do drugiej:

- A tak między nami: anal już próbowałaś?

- Nie, zadowolona jestem z Dosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Minister sportu Anna Mucha o pracach nad pronlemami III ligi hokeja na lodzie

upsss Nie ma takiej ligi... ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

a najsmieszniejsze jest to ze wlasnie III liga hokeja istnieje- co prawda amatorska ale zawsze.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Najśmieszniejsze jest to, że dla sławy i kariery, żegna się rodzinę i poprzez protekcję wpływowego człowieka zostaje się ministrem - skąd już o krok do Brukseli. :(


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ta amatorska to jest II liga http://www.pzhl.org.pl/pl/index Jeszcze parę wypowiedzi w stylu "nie znam się na sporcie" i "kto wybrał te drużyny" (do superpucharu) i pani Mucha będzie miała szansę stać się postacią kultową - zwłaszcza, że nie żyje już Rysiek z Klanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

@agromatik to o kukurydzy dobre na jakiś pokaz czy szkolenie, było by śmieszniej i ciekawie, natomiast Ryśkowi o którym pisze @kamil szczerze współczuję - po co zaraz umierać, zawsze mógł sobie poszukać nowej Grażynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Pewien bauer z Bawarii chciał sobie kupić BMW 3 , ale strasznie go denerwowało to, że za każdą drobnostkę trzeba było ekstra dopłacać. W końcu zacisnął zęby i kupił wymarzony samochód.

 

Wkrótce potem sprzedawca samochodów kupił sobie letni domek w pobliżu gospodarstwa bauera. Do pełni szczęścia brakowało mu tylko krowy. Bauer był jedynym hodowcą krów w okolicy. Sprzedawca samochodów kupił więc od niego krowę. Jakież było jego zdziwienie kiedy zobaczył rachunek:

 

Rachunek:

Krowa sztuk 1 - wykonanie standardowe cena podstawowa 4.800,00 euro

Model dwukolorowy (czarno-biały) dopłata 300,00 euro

Pokrycie - skóra bydlęca dopłata 200,00 euro

Pojemnik na mleko dostosowany do warunków letnich i zimowych dopłata 100,00 euro

4 kurki na mleko po 25,00 euro razem 100,00 euro

2 urządzenia do kłucia z prawdziwego rogu 70,00 euro

Półautomatyczny odganiacz much 60,00 euro

Urządzenie do nawożenia (BIO) 120,00 euro

Dwuzakresowy system hamowania (na przednie i tylne kopyta) 800,00 euro

Instalacja do wielogłosowej sygnalizacji 270,00 euro

Zamykane halogenowe detektory drogi 300,00 euro

Możliwość pracy na różnych rodzajach paliwa 2.500,00 euro

 

Razem:

Cała krowa z wyposażeniem 9.620,00 euro

Cena nie obejmuje dostawy na miejsce oraz łańcuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Przychodzi kobieta do apteki:

- Macie jakiś naprawdę skuteczny środek na odchudzanie?

- Tak. Plastry.

- A gdzie się je przykleja?

- Na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Chciałem to wstawić w temacie " jakiego utworu obecnie słuchacie " ale tu też będzie dobrze , dla mnie przebój roku :):D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem, czy ten kawał nie został juz przez kogos napisany. Umieściełem go dziś w komentarzach do jednego z pomysłów (wynalazków i usprawnień) w celu zwrócenia uwagi, jak bardzo nasze pomysły weryfikuje rzeczywistość.

 

 

 

Lotnicy przygotowują prototyp samolotu do testów. Wyprowadzili go z hangaru i mieli wystartować. Ale koło hangaru przechodził mnich , stanął i mówi:

 

- Panowie, skrzydła wam sie urwą. Weźcie wiertarke i przy samym mocowaniu skrzydła nawierćcie dziurki na całej długości.

 

Konstruktorzy olali uwagi mnicha. Oblatywacz wystartował i po chwili skrzydła mu sie urwały. Więc konstruktorzy postanowili je wzmocnić wspawując dodatkowe płaty blachy. Nic to nie pomogło, więc postanowili wspawać dodatkowe ceowniki. I to też bez rezultatu, skrzydła wciąż się urywały. Więc ktoś w końcu powiedział, żeby zastosować pomysł mnicha. Nawiercili dziury i wystartowali. Nie było najmniejszych problemów niezależnie od tego, jakie ewolucje wykonywał oblatywacz. Po jakimś czasie mnich znowu przechodził koło hangaru, więc jak tylko go zobaczyli zaczęli wypytywac skąd mnich wiedział co trzeba zrobić. A mnich na to:

 

- Wiecie, jakiś czas temu byłem w Nowym Jorku. Mieszkałem w pięknym hotelu. Tam była też łazienka, w tej łazience był kibel i papier toaletowy. I wiecie, ten papier nigdy sie k...wa nie urwał tam, gdzie był dziurkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Kawał słyszany w Piątek na szkoleniu z Rzepaku.

Spotyka się dwóch rolników, i jeden się pyta drugiego.

Ubezpieczyłem rzepak cały od ognia a ty.

Ja od gradu. bo po co od ognia?

No to ciekawe jak ty grad zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2rolnik    0

Ile igieł ma dentysta?

Stomatologiczne.


www.youtube.com/user/Runnersp95?feature=mhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj