kserkses

HUMOR

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Nie to jak Kopydłowo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Widziałem to ;) I przyznam się że się zdenerwowałem. Przecież to w najgorszym wypadku można za 3 razem wyjechać a nie za 2000 i to jeszcze ktoś inny... Tu macie inne o parkowaniu kobiet:P http://www.youtube.com/watch?v=d-ri6-80UVU I żeby nie było to macie dziadka za kierownicą:)


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Ten misiu jest tak głupi że szok.. Tak samo "koleś git" najlepszy jest kapitan bomba:P


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Pierwszego dnia szkoły ,przed rozpoczęciem lekcji nauczycielka przedstawia klasie nowego ucznia: To jest Nguyen Don-Wietnamczyk.Od dziś będzie waszym kolegą .Lekcja się zaczyna:

 

Nauczycielka mówi : zobaczymy ,ile pamiętacie z lekcji historii Polski.

-Kto wypowiedział słowa ''mieczów ci u nas dostatek'';

W klasie cisza jak makiem zasiał ,tylko Wietnamczyk podnosi rękę i mówi: Władysław Jagiełło do posłów krzyżackich przed bitwą pod Grunwaldem ,lipiec 1410rok.

-No i proszę ,nie wstyd wam? Wietnamczyk zna historii Polski lepiej niż wy.

-Czy chcecie udowodnić ,że ''Polak przed przeszkodą i po szkodzie głupi''.No i jaki poeta to napisał ?

Znów wstaje Wietnamczyk -Jan Kochanowski w Pieśni o spustoszeniu Podola -1586 rok

-Nauczycielka z wyrzutem spogląda na uczniów.W klasie zapada cisza.

Nagle słychać czyjś szept:-bierz d*pę w troki i spierdalaj do swojego gównianego kraju .

-Kto to powiedziała ,krzyczy nauczycielka ...na co Wietnamczyk podnosi rękę i recytuje :Józef Piłsudski do generała Michaiła Tuchaczewskiego na przedpolach Warszawy ,sierpień 1920rok.

 

W klasie robi się jeszcze ciszej ,słychać tylko jak ktoś mruczy pod nosem: Możesz mnie pocałować w d*pę . Nauczycielka coraz bardziej zdenerwowana .Przesadziliście ,kto tym razem?

Znów wstaje Wietnamczyk : Andrzej Lepper do Anety Krawczyk na czwartym krajowym zjeździe Samoobrony,Warszawa 2004rok.

 

Tego już dla nauczycielki za wiele.Biedna kobieta opada na krzesło jęcząc :Boże daj mi siłę.....

Wietnamczyk nie czekając na pytanie : Papież Jan Paweł II na widok pielgrzymki Rodziny Radia Maryja,Plac św Piotra w Rzymie ,marzec 1994 rok.

Nauczycielka mdleje,klasa podnosi dziki wrzask.

 

Po chwili drzwi się otwierają i wbiega wkurzony dyrektor -co wy do diabła wyprawiacie? Takiej bandy debili jeszcze w życiu nie widziałem.

-Na co Wietnamczyk : Nicolas Sarkozy do polskiej delegacji,Szczyt Unii Europejskiej -Bruksela ,październik 2008rok.

 

 

Stara książeczka pt.''Do ślubu -uwagi i rady dla narzeczonych i małżonków'';książeczka została wydana wg najnowszych przepisów prawa małżeńskiego wydanych przez Papieża Piusa X w 1907 roku wydana.Wśród wielu przykazań .których nie będę cytować ,przekażę w dużym skrócie kilka:

 

Obowiązki męża i ojca......Mąż zatem winien bronić żony i dzieci ,gdyby im się jaka krzywda działa.....Mąż powinien uczciwie pracować na utrzymanie domu ,szanować grosz zarobiony lub odziedziczony,nie marnować go na zbytki i pijaństwo,osobliwie gdy są dzieci w domu......To też ,że pracuje dla dzieci i żony ,osładza uczciwemu ojcu ciężką pracę i zachęca do najmozolniejszej roboty wśród upałów i mrozów.......Sława ,zaszczyty i godności męża i ojca przechodzą zarazem na żonę i dzieci.Dalej są przytoczone wszystkie przykazania i przestrogi wg praw kościoła

 

Żona i matka ...strzeże domu swego..... Mężowi przedewszystkiem winna uprzyjemniać pobyt w domu ,aby nie zapragnął po za domem i rodziną szukać rozrywki i towarzystwa i tem samem nie miał sposobności oddawania się pijaństwu i rozpuście.Że się to dzieje ,największą winę nie raz ma żona........Grzeszy zatem żona ,która zaniedbuje obowiązków domowych ..........Szczególną jej cnotą -być oszczędną ,winna nie wydawać grosza na zbyteczne rzeczy ,umieć zastosować rozchody do dochodów i zarobku męża.Osobliwie oszczędną być winna w potrzebach dla siebie samej i nie wydawać marnie na stroje niepotrzebne;nieraz bywa to przyczyną upadku rodziny.........Dla męża winna być łagodna ,wyrozumiała ,cicha i potulna Osobliwie nie powinna się mężowi sprzeciwiać i odpowiadać ,gdy jest zagniewany.Upatrzeć musi stosowną chwilę i wtenczas mu powiedzieć słowa prawdy i upomnieć,a będzie skutek dobry........Gdy żona ma rodziców ,należy jej wiedzieć ,że ojciec i matka nie mają prawa rozkazywać w domu jej ,ale raczej mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartollini    1

takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego powiedział czwarty

 

 

powiedział niemowa głuchemu że szczerbaty odgryzł włosy łysemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

nie dowcip ale nic ale mnie to śmieszy. Kumpel mi wciska że był pierwszy raz na jakiś targach w Niemczech i że nie mógł fotek robić bo nie był Niemcem :) i że pierwszy raz był dlatego ze trzeba z 2 3 razy być i nawet wsiąść nie mógł :) Jakieś dziecko Neo z forum LS sie doczepiło i szuka jelenia na bajki. Kuzyn jeździ często do niemiec i nic nie gadał o takich idiotyzmach... Rasizm? :P:)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj