kserkses

HUMOR

Polecane posty

JD5620    10

poszedł rolnik na ryby i siedzi 2, 3, 4 godz. i nic. Wkonu branie.... wyciagnął złota rybkę. Rolnik zadowolony, ze spełni mu życzenie, ale rybka na to ze jest z PiS-u i nie spełnia zyczeń. Rolnik zdziwiony co to za rybka co zyczeń nie spełnia , a ona na to: my nie spełniamy zyczeń, my tylko obiecujemy :P


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Dresy to najtroskliwsi ludzie jakich znam. Zawsze jak przechodzę obok nich pytają czy mam jakiś problem.

***

Szef - człowiek, który nigdy nie widzi jak pracujesz, ale zawsze zauważy

kiedy odpoczywasz.

***

Spytałem dziś żonę:

- Wczoraj w nocy, gdy się kochaliśmy, udawałaś...?

- Nie - odpowiedziała - spałam naprawdę.

***

Modlitwa kobiety przed posiłkiem:

"I spraw, Panie Boże, by te wszystkie kalorie poszły w cycki!"

***

News z WSI24:

Cud na pierwszym koncercie Joli Rutowicz!

Sparaliżowany chłopiec wstał z wózka i wyszedł.

***

Zagadka.

Na łące leży facet, na plecach ma plecak, wokół latają muchy.

Pytanie: Co jest w plecaku?

Odpowiedź: Spadochron.

***

Uwaga! Zaginął ratlerek bez jednej łapy. Znaki szczególne: upada, kiedy zaczyna sikać.

***

- Miłka! Jak to jest?! Ja ciągle piję i piję, a ty ciągle brzydka i brzydka!

***

Na dobrym filmie w ciągu dwóch godzin główny bohater zdąży pannę poznać,

wyrwać, wyobracać i rzucić. W życiu tak nie jest... chyba, że na wyjeździe integracyjnym z firmy.

***

Jeśli ożenisz się z miss to tak, jakbyś kupił mercedesa klasy S. Masz pewność, że produkt został sprawdzony przez co najmniej pięciu specjalistów.

***

Ostatnio pojawiła się możliwość płacenia komórką za przejazd pociągiem do Wołomina. Jeden przejazd - jedna komórka.

***

Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział jak wiele pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.

***

Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości

członka razem z kręgosłupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Mnie ostatnio rozwalił tekst rozmowy policjanta i motocyklisty "Dlaczego jechałeś tak szybko?" " Bo po prostu lubie za********c :) :) ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mocno wentylowane te tarcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Jedzie facet samochodem i nagle pijany rowerzysta wjeżdża mu pod samochód. Facet nie zdążył wyhamować i go potrącił. Zatrzymuje się i krzyczy: mam prawo jazdy od ponad 30 lat i jeszcze nigdy mi się coś takiego nie przydażyło. A leżący na jezdni rowerzysta mówi: to może jakiś toaścik z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

Skopiowane z innego forum

 

 

Babka do dziatka w lozku mowi . wiesz co stary mam ohote na male figelki , co ty na to ? dziadek odpowiada . Wiesz przecie ze w moim wieku to juz nie mozliwe , ale ostatnio po wodce jakos mam dziwna ohote na seks , babka uradowna mowi, Lec szybko do piwnicy tam stoi gorzalka lec wypij i wracaj szybko, wiec dziadek leci do piwnicy chwyta butelke przeciera , czyta Koniak , wypija cala butelkie i wraca do babki , kochaja sie jeden dzien , drogi dzien i wreszcie po trzecim dniu babka mowi do dziadka. Lec zobacz cos ty tam wypil ?. Dziadek leci do piwnicy przeciera jeszcze raz butelkie i czyta ! KON JAK NIE MOZE TO LYZKA NA WIADRO WODY. ;) ;) :)


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr92    0

Jaś pyta się pani nauczycielki od biologii: -Zna sie pani na zwierzętach?

Nauczyceilka: -tak

Jaś: - To czym się różni osioł od świni?

Nauczycielka: Niewiem

Jaś: Osioł też nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra siostra z księdzem w piłką nożną. Siostra broni a ksiądz strzela

- k****, ale mi zeszło

A siostra do księdza:

- niech ksiądz nie przeklina bo pokarze Bóg księdza piorunem z nieba

Ksiądz strzela drugi raz:

- o k****, ale mi zeszło

A siostra:

- mówiłam już coś księdzu

Ksiądz strzela trzeci raz

- k****, ale mi zeszło

Piorun z nieba, siostra dostała, leży zabita i taki głos z nieba:

- o k****, ale mi zeszło


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

-,,Jeśli czujesz się czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, to pomyśl o tym że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie''

-SEX jest jak NOKIA connecting people, jak PEPSI ask for more, jak NIKE just do it, jak SAMSUNG everyone is invited... A dziewice sa jak IDEA - poza zasiegiem.

-Chce Cie delikatnie piescic jezykiem, delikatnie wgryzac sie w Ciebie, czuc Twoj delikatny, podniecajacy zapach moja najdrozsza... gumo balonowa

-Rano wstaje - myje członka... Po sniadaniu - myje członka... Przed wyjsciem do pracy - myje członka... Wracam z pracy myje - członka... Zjem obiad - myje członka... Nogi z d*py powyrywam temu, ktory maluje mi członki na tych drzwiach

-Kobiecy orgazm ma 5 form:

1. Relaksacyjna - Ach, ach, ach.

2. Uległa - Tak, tak, tak.

3. Geograficzna - Tu, tu, tu.

4. Religijna - O mój Boże!

5. Kryminalna - Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz

 

-Zima.

Alpy.

Stok narciarski.

Facet rusza z góry,

odbija się kijkami i jedzie na bombę.

Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo...

Kijki w jedna, narty w druga, gość rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób.

Otwiera nieprzytomne oczy,

wciąga górskie powietrze i mówi:

- I chu. , i tak lepiej niż w pracy :D


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

 

Nie wiem czy już było ale ten filmik rządzi :) DAJ KAMIENIAA!

 

 

Też dosyć fajne :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mwmati    0

Przychodzi baba do lekarza i mówi: Panie doktorze nie chcą mi rosnąc włosy na pi...ie, lekarz się pyta: a ile razy dziennie pani się ru...??? baba mówi że 5 razy dziennie, a lekarz na to: Widzi Pani... na autostradzie trawa też nie urośnie :D:):)xD

 

Cenzura

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj