kserkses

HUMOR

Polecane posty

Dawid777    0

Mąż pracujący za granicą napisał do żony:

 

Kochanie,

Nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów.

Jesteś moim skarbem.

Twój mąż, Marian.

 

Jego żona odpowiedziała :

 

Mój najukochańszy,

Dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów...

1. Mleczarz zgodził się dostarczać mleko przez miesiąc za 2 całusy.

2. Elektryk zgodził się dopiero po 7 całusach..

3. Właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi

codziennie po 2 lub 3 całusy w zamian za koszt wynajmu.

4. Właściciel sklepu nie zgodził się na wyłącznie całusy, więc

dałam mu jeszcze inne rzeczy............

5. Inne wydatki - 40 całusów.

Nie martw się o mnie. Mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to

mi wystarczy do końca miesiąca. A jak zabraknie to mam przeciez

jeszcze zupelnie niezłą d*** w zanadrzu.

Daj proszę znać jak mam planować następny miesiąc!!!

Twoja najdroższa, Basia. ;):):P


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

:P:P:):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
19Damian89    0

przypomialo mi sie we wakacje przyjechala do wujka jakas babka BMW tak patrzymy z kuzynem otwarta maska no ale coz moze lubi .. jakas ankiete o ziemniakach robila czy cos .. i jedno pytanie nas powalilo "JAKIE MA PAN SZKODNIKI NA CHWASTACH" to musialem stamtad wyjsc bo nie wyrobilem ze smiechu z kuzynem i poszlisy do garazu .. a wujek dalej odpowiadal na jej bardzo madre pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Nie wiem czy się śmiać czy płakać ? chyba wybiore to drugie bo te POKEMONY sa chore .......


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Dla czego "Wedel" (producent czekoladek) nie ma dzieci?...


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

no i jak tu was zaskoczyc hehe ;)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

dlaczego tort nie może mieć małych torcików???

 

dlaczego święty mikołaj nie może mieć dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

A to ciekawe:

 

lecą trzy bociany jeden na ppółnoc drugi na poludnie a trzeci za nim


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
dlaczego tort nie może mieć małych torcików???

 

dlaczego święty mikołaj nie może mieć dzieci???

- Bo ma roztrzepane jaja!!! (tego nie znalem)

 

- bo ma zakręcona laskę

- nosi worek na plecach

- i spuszcza się przez komin

to i wedla slyszalem juz ;)

 

Świat pokemonów - lepiej nie ruszać tego gówna, bo zacznie śmierdzieć... :) Totalna masakra

z kolegami dzis doszlismy do wniosku, ze to forum musiala jakas zarabiscie kumata osoba zalozyc. patrzcie na glupiej nk sprzedaja sie jakies prezenty, vipy i inne gowna to pomyslcie ile mozna wsrod takich pokemonow zarobic :)

po drugie nie wiem czy tam nie ma jakiegos programu do tego pokemoniastego pisam, bo wszystko jest w ten sposob pisane, kazdy post. piszac to recznie to ocipiec mozna, trzeba sie zarejestrowac i sprzawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
polecam! ! ! !

Popłakałem sie! ;)

 

Stare ale warto przypomnieć:

 

Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasą Łazienkowską. Przede mną, lewym pasem nowiusieńkim BMW jechała blondynka...

Przy prędkości 130 km/h? siedziała z twarzą tuz przy lusterku i malowała sobie rzęsy. Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, że blondynka (wciąż zajęta makijażem!!!) już jest połową auta na moim pasie!

 

I chociaż jestem naprawdę twardym facetem, to tak się przestraszyłem, że i golarka i kanapka wypadły mi z rak. Kiedy próbowałem kolanami opanować kierownice tak, aby wrócić na swój pas ruchu komórka wyleciała mi akurat prosto do kubka z gorącą kawą, który trzymałem między nogami. Kawa naturalnie się wylała, poparzyła moją męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę!!!

 

Jak ja k**wa nienawidzę kobiet za kierownica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

wychodzi na to że ty jednocześnie jadłeś kanapkę, goliłeś sie ,piłeś kawe i jeszcze rozmawiałeś przez telefon ;) .


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj