kserkses

HUMOR

Polecane posty

at_horses    0

Roman ma muchy w.... nosie :( :huh:


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pierwszy robi co mu każą, drgi każe robić innym.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadius    0

Pewnemu zespołowi kosiarzy polecono skosić dwie łąki; powierzchnia jednej z tych łąk była dwa razy większa od drugiej. Pół dnia cały zespół kosiarzy kosił większą łąkę; w drugiej połowie tego samego dnia zespół podzielił się na dwie równe grupy. Pierwsza grupa w dalszym ciągu kosiła większą łąkę i do końca dnia skosiła ją całkowicie. Druga grupa poszła kosić mniejszą łąkę, która kosiła do końca dnia, ale nie skosiła jej całkowicie. Reszta małej łąki została skoszona nazajutrz przez jednego kosiarza, któremu zajęło to cały dzień. Ilu kosiarzy liczył zespół?

 

:huh: <lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadius    0

spotkal syn ojca w burdelu i mowi tatusiu tatusiu co ty tutaj robisz..?????

ooj bede za pare groszy matce dupe zawracal!!!hehe ehehhehe

:huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27
Pewnemu zespołowi kosiarzy polecono skosić dwie łąki; powierzchnia jednej z tych łąk była dwa razy większa od drugiej. Pół dnia cały zespół kosiarzy kosił większą łąkę; w drugiej połowie tego samego dnia zespół podzielił się na dwie równe grupy. Pierwsza grupa w dalszym ciągu kosiła większą łąkę i do końca dnia skosiła ją całkowicie. Druga grupa poszła kosić mniejszą łąkę, która kosiła do końca dnia, ale nie skosiła jej całkowicie. Reszta małej łąki została skoszona nazajutrz przez jednego kosiarza, któremu zajęło to cały dzień. Ilu kosiarzy liczył zespół?

 

:huh: <lol.

 

proste jak metr drutu w kieszeni kosiarzy było... 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadius    0

Niestety metr drutu w kieszeni ciężko zmieścić i kosiarzy też nie łatwo policzyć bo napewno nie było ich 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Chcecie wyrwać lachona?? zapodajcie mu taki wierszyk i jest wasza :huh:

 

Kiedy jechoł jo ciungnikem, kiedy jo zobaczół cie.

Ty na polu gnój zwolaaś wtedy jo zakochoł sie

Jesteś najpiekniejszo w cały wsi więc rozrzutnik kupie ci.

Ty bedziesz moja ja bede twój bedziewa razem wywolać gnój:)

 

A teraz taki fajny dowcip tylko troche długi:

Mama miała ostatnie 50 zł więc powiedziała Jasiowi żeby szedł do sklepu i kupił najważniejsz rzeczy bo tata dopiero za 2 tygodnie mam wypłate. Jasiu poszedł do sklepu ale po drodze zobaczył na wystawie pięknego misia za 50 zł. Kupił go i wrócił do domu. Mama kazała mu oddać tego misia i kupić to co mu kazała. Gdy Jasiu wracał do sklepu żeby oddać tego misia przechodził koło sąsiadki, która ma duzo dzieci. Więc pomyślal ze ona napewno kupi tego misia. Wchodzi do domu nie ma nikogo, zaglada do pokoju a tam żona zdradza męża, speszyła się, wrzóciła kochanka do szafy, ubrała się i powiedziała ze nie kupi misia, odprowadza Jasia do drzwi a tam mąz idzie na obiad więc Jasia też do szfy z tym kochankiem. Jasiu pyta kochanka chcesz kupić misia- NIE, no to ja zaczne sie drzeć, no to kochanek zapłacił 200zł za misia. Mąż poszedł, Jasiu wyszedł z szfy i poszedl do sklepu nakupił jedzenia wszystkiego tak że ledwie szedł. Zachodzui do domu a tam mamuska zdziwiona, pomyslała, że to ukradł i kazała iść mu sie wyspowiadać. No to Jasiu zachodzi do kościoła klęka przed konfesjonałem i mówi: Proszę księdza ja w sprawie misia.., a ksiądz na to: SPIE***LAJ NIE MAM JUZ PIENIEDZY <hahaha>

Pozdrawiam!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1
Pewnemu zespołowi kosiarzy polecono skosić dwie łąki; powierzchnia jednej z tych łąk była dwa razy większa od drugiej. Pół dnia cały zespół kosiarzy kosił większą łąkę; w drugiej połowie tego samego dnia zespół podzielił się na dwie równe grupy. Pierwsza grupa w dalszym ciągu kosiła większą łąkę i do końca dnia skosiła ją całkowicie. Druga grupa poszła kosić mniejszą łąkę, która kosiła do końca dnia, ale nie skosiła jej całkowicie. Reszta małej łąki została skoszona nazajutrz przez jednego kosiarza, któremu zajęło to cały dzień. Ilu kosiarzy liczył zespół?

 

:huh: <lol.

 

 

po dlugich obliczeniach stwierdzam, ze kosiarzy bylo 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadius    0

@Suchy gratulacje, kosiarzy było ,,8". Wygrywasz wycieczkę na skoszoną łąkę :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

A w jakim terminie?? I ilu osobowa ta wycieczka??

Tylko nie chciałbym żeby dodatkową atrakcją było własnoręczne skoszenie tej łąki kosą.

:huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

- no to od czego zaczynamy się pytać...matma, matma ?

- e nie z matmy to byłem gląb, nic nie umiałem, zero totalne...

- no to może polski, co ?

- niech będzie matma :huh: :(


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na wspólnej imprezie wpadną.

Oblicz prawdopodobieństwo, ze będą to bliźniaki.

Pyt. dodatkowe (+3 punkty) ile będą wynosić alimenty po 6 latach?


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

chłopak do dziewczyny:

-mam dla ciebie 3 propozycje

-nieee nie dam ci zapomnij

- ...no to dwie... :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie:Gdzie jest ojciec?

Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat Dziecko będzie 5 razy młodsze od matki

Pytanie:

Gdzie jest ojciec? To zadanie jest do rozwiązania i nie jest tak trudne, na jakie wygląda. Nie patrz na rozwiązanie, można je rozwiązać matematycznie.

Uwaga:

Pytanie "Gdzie jest ojciec" musisz dokładnie przeanalizować.

 

Rozwiązanie:

Dziecko ma dzisiaj X lat, a jego matka Y lat.

Wiemy, że matka jest 21 lat starsza od dziecka.

W następstwie:

X + 21 = Y

Wiemy również, że za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Możemy zatem napisać następujące równanie:

5 (X + 6) = Y + 6 Zastąpimy Y przez X i rozpoczynamy rozwiązywać:

 

5 (X + 6) = X + 21 + 6

5X + 30 = X + 27

5X - X = 27 - 30

4X = -3

X = -3/4

Dziecko ma dzisiaj -3/4 roku, co jest równe -9 miesięcy...

 

Rozumując matematycznie, można przez to dowieźć, że matka jest w tym własnie momencie BZYKANA!!

 

Rozwiązanie:

OJCIEC JEST NA MATCE


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ludzie tu sie robi pomału jakis EROTYCZNY humor. Sobie piszcie zagadki i kawały ale z rozumem. Bo nie wszyscy maja tu 18 lat :huh:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Nie bede usuwał bo sie bałagan zrobi. A wracjąc do temtu Kto wie jak blondyka robi dzem??


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj